مغلوب ساختن پیشی جستن تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی در کنگره چشم ها میلیارد دلار به, میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر تایید سابق کاخ سفید پزشک و بازنشسته نیروی دریایی دریادار Ronny جکسون (R) به خانه باز صندلی در تگزاس است.

جکسون در حال اجرا است در دولت 13th کنگره منطقه یک جمهوری خواه دژ و صندلی خواهد شد که خالی سمت چپ توسط Rep. مک Thornberryویلیام (Mac) McClellan ThornberryOvernight دفاع: Watchdog بررسی و ارشد | اتهامات ادعا Wilkie سعی در بی اعتبار کردن aide که گزارش تجاوز جنسی | Dem صندلی کار برای بازگرداندن پنتاگون بودجه گرفته شده برای دیوار | نیروی دریایی آمریکا از دست دادن کشتی سازی بودجه ‘مفید نیست’ نیروهای مسلح مجلس رئیس کار بر روی لایحه ای را برای بازگرداندن پنتاگون بودجه گرفته شده برای مرز دیوار یک شبه دفاع: قانونگذاران پاره به پنتاگون ، 8B برای مرز دیوار | Dems ارائه لایحه به معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن در دیوار بودجه | سناتور مصرانه از سازمان ملل متحد برای بازگرداندن ایران به تحریم های بیشتر (R) رتبه بندی و عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس که اعلام بازنشستگی او در سال گذشته است.

جکسون وارد شلوغ اولیه اواخر عطف در مدارک یک روز قبل از مهلت به فایل.

تبلیغات

“من امیدوارم که ما می توانیم دریاسالار @RonnyJackson4TX از تگزاس که در خدمت کشور ما به خوبی به انتخابات در #TX13!” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “Ronny قوی در جرم و جنایت و مرزها برای ما نظامی و دامپزشکان و خود را محافظت می کند #2A. دریافت کردن و رای دادن برای Ronny در روز سه شنبه, آوریل 3rd!”

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جکسون در سال گذشته منجر به Department of Veterans Affairs, اما او از توجه خارج شد و در میان اتهامات سوء رفتار حرفه ای از جمله نوشیدن در کار و overprescribing دارو. جکسون همچنین بنا به گزارش hid گل کلم در رئیس جمهور پوره سیب زمینی برای بهبود رژیم غذایی خود را.

تگزاس اولیه طول می کشد محل در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>