مغلوب ساختن پیشی جستن رها تصویب امتیاز فرو 10 ماه در یک ماه: گالوپ

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر‘ثانیه کار تصویب رتبه سقوط 10 امتیاز در آخرین نظرسنجی گالوپ در میان تظاهرات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید و عدم اطمینان در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گالوپ نشان داد که 39 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تایید کار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک شیب افت از رئیس جمهور شخصی بالا از 49 درصد به دست آورد ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز پایین است 7 امتیاز در میان جمهوریخواهان به 85 درصد پایین ترین نقطه برای رئیس جمهور در حزب خود او در تقریبا دو سال است. تهمت نیز پایین 7 امتیاز در میان مستقل به 39 درصد است. تنها 5 درصد از دموکرات ها تصویب از کار ناروا انجام شده است.

تبلیغات

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و جیمی کارتر,جیمی CarterCan ما بازیابی قدرت نرم ما? تپه صبح روز سه گزارش – فلوید مداحی begin; مغلوب ساختن پیشی جستن-Esper درگیری پدیدار پلوسی scoffs در مقايسه تهمت و چرچیل: “من فکر می کنم آنها توهم” بیشتر تنها امتیازهای ثبت به تصویب رتبه بندی در 30 درصد محدوده در ماه ژوئن هر سال یک انتخابات. هر دو خود را از دست داده انتخاب مجدد مناقصه.

کشور مصرف شده است ناآرامی های مدنی پس از فلوید درگذشت در بازداشت پلیس مینیاپولیس در مه 25. یک افسر شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر با کمک و معاونت در جرم پس از ظاهر پلیس زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام فلوید مرگ یک “قبر فاجعه است.”

اما او همچنین تهدید به ارسال نظامی آمریکا به شهرهای آمریکا برای سرکوب تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است زیر آتش پس از پرسنل نظامی تا حد زیادی برخورد با معترضان مسالمت آمیز تظاهرات در مقابل کاخ سفید است. پلیس با استفاده از مواد شیمیایی محرک و زور و اجبار حذف شدند به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن در سراسر خیابان به ژست گرفتن برای دوربین ها برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسا.

در روز سه شنبه تهمت موجب خشم برای به اشتراک گذاری یک تئوری توطئه در مورد سالمندان از معترضان که به زمین پرتاب شد توسط پلیس در بوفالو, نیویورک, و دچار یک آسیب جدی به سر.

تبلیغات

تظاهرات آمده میان مداوم و عدم اطمینان در اطراف coronavirus همه گیر است که توقیف اقتصاد ایالات متحده و منجر به ده ها میلیون شغل از دست داده. وجود دارد برخی از اخبار مثبت در جبهه اقتصادی در هفته گذشته با یک مقدار قوی تر از حد انتظار ممکن است شغل گزارش.

آخرین نظرسنجی گالوپ انجام شد بین 28 مه و 4 ژوئن و نه جذب رای دهندگان احساسات پس از آن کمی از اخبار خوب است.

این همچنین نشان داد که 47 درصد از رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد را از 63 درصد در ماه ژانویه است. رئیس جمهور شده و زیر 50 درصد را در اقتصاد در یک نقطه در نوامبر 2017.

چهل و دو درصد از رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس از 50 درصد در ماه آوریل است.

بررسی 1,034 بزرگسالان دارای یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>