مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا فصلنامه حقوق و دستمزد به HHS برای coronavirus تلاش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه کنگره تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت بیشتر معاملات اهدا کرده است او فصلنامه حقوق و دستمزد برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) آن را به عنوان به دنبال مبارزه با کروناویروس کاخ سفید اعلام کرد.

دبیر مطبوعاتی استفانی گریشاماستفانی GrishamCoronavirus قرار می دهد استفاده جدید به کاخ سفید در نشست خبری اتاق دادگاه عالی اجازه می دهد تا در “اتهام’ قانون را به اثر در سراسر کشور پلوسی انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ برای انتخاب رئیس اطلاعات بیشتر در توییتی که برنده اهدا حقوق و دستمزد خود را از سه ماهه چهارم سال 2019 “برای حمایت از تلاش های در حال انجام برای مقابله با, شامل, و مبارزه با #Coronavirus.”

تبلیغات

رئیس جمهور متعهد به کمک مالی خود را در سه ماهه $100,000 حقوق و دستمزد بر مصرف و به او داده است به سازمان های دولتی مختلف بیش از سه سال در کاخ سفید است.

او قبلا اهدا حقوق و دستمزد خود را به بخش امنیت حمل و نقل و امور جانبازان و همچنین به عنوان سازمان دولتی مبارزه با مواد مخدر بحران, در میان دیگران.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته را مشاهده کنید $2.5 میلیارد تکمیلی درخواست کمک مالی به کنگره برای مبارزه با کروناویروس یک شکل قانونگذاران در هر دو طرف به عنوان کافی نیست. بسته بندی نهایی به احتمال زیاد بین $6 میلیارد و 8 میلیارد دلار به گفته یک منبع آشنا با مذاکرات با یک رای می رود در این هفته است.

کاخ سفید انتظار دارد که نسبت ناروا به ثبت نام در این لایحه بعد از پایان هفته آینده.

شش نفر کشته شده اند در ایالات متحده از coronavirus و موارد جدید در حال اعلام کرد در نزدیکی صورت روزانه. وجود دارد حداقل 60 مورد شناخته شده در سراسر کشور و نه از جمله کسانی بودند که عودت از ووهان چین یا الماس شاهزاده کشتی کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>