مغلوب ساختن پیشی جستن رد گزارش ها از روسیه دخالت و برچسب آنها را دموکراتیک ‘اطلاعات غلط کمپین’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر در روز جمعه اظهار داشت که دموکرات ها بودند پشت های اخیر گزارش های خبری که هوش مقامات مطلع در کنگره دخالت روسیه در سال 2020 مسابقه خود را برای کمک به انتخاب مجدد با رئیس جمهور و دوبله آن را “اطلاعات غلط مبارزه است.”

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا. جعل شماره 7!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور بود در واکنش به خبر اول گزارش نیویورک تایمز که مقامات گفته قانونگذاران مجلس در طول یک طبقه بندی جلسه هفته گذشته که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به منظور سعی کنید به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شدت انتقاد کرد در یوسف مگوایریوسف MaguireThe هیل صبح گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث Hillicon دره: بر تهدید tech باارزش حقوقی shield | خانه پنل به دنبال اطلاعات از آمازون حلقه | تهمت DOJ پشت اوراکل در دادگاه عالی مبارزه علیه گوگل | Infinite رونمایی کنترل ایمنی بالا دموکرات در سنا اینتل پنل تابه مغلوب ساختن پیشی جستن DNI انتخاب بیشترو سپس خود اقدام مدیر اطلاعات ملی پس از جلسه توجیهی برای اجازه می دهد آن را به محل.

رئیس جمهور قبلا شک و تردید در جامعه اطلاعاتی را ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات 2016 به منظور کمک به تهمت و صدمه دیده خود را دموکراتیک حریف وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham Clinton’Where را با قاشق خود را?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث در تپه 12:30 گزارش: راجر سنگ می شود بیش از سه سال در زندان; وحشیانه شب برای بلومبرگ نظرسنجی: دموکرات ها دنباله مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین سرب در میشیگان و پنسیلوانیا بیشتر. که ارزیابی شده است تایید تحقیقات توسط کنگره و قوه مجریه از جمله مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s تحقیقات که تهمت بارها تقبیح به عنوان یک “شکار ساحره.”

نیویورک تایمز و واشنگتن پست هر دو گزارش پنج شنبه در جزئیات بسته-درب هوش توجیهی و همچنین تهمت های بعدی خشم در مگوایر.

قانونگذاران مجلس باید به صورت عمومی منتشر شد هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد طبقه بندی شده جلسه.

اخبار گزارش آمد در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell را بیش از خود را به عنوان بازیگری رئیس اطلاعات و موقعیت مگوایر بود که توسط قانون مورد نیاز برای ترک ماه آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر جستجو برای جایگزینی دائمی برای این نقش است که نیاز به سنا تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>