رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث یانگ تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت مک کانل ‘نا امید’ با رامنی استیضاح رای, اما من قصد دارم به نیاز حمایت خود را’ بیشتر در روز پنج شنبه صحبت با رئیس جمهور چین درباره کروناویروس پس از انتخابات گفت: بیش از 600 نفر کشته شده بود از این بیماری در چین است.

“رئیس جمهور تهمت ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مقابله با چالش 2019 رمان شیوع کروناویروس” یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت. “رهبران دو کشور توافق برای ادامه ارتباط گسترده و همکاری بین دو طرف است.”

تبلیغات

مکاتبات مشخص شده برای اولین بار به اطلاع عموم تماس بین رهبران دو کشور پس از وقوع آغاز شد و در ووهان استان است.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که حداقل 636 نفر در چین کشته شده بود از coronavirus و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است و به بیش از 31,100.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز پنجشنبه گفت که وجود دارد 225 مورد در 24 کشور چین با یک مرگ. وجود دارد 12 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

که همچنین گفته است که با برگزاری یک “پژوهش و نوآوری فروم” برای هماهنگ کردن پژوهش در اطراف این ویروس با دانشمندان در سراسر جهان در فوریه. 11 و 12.

چینی, دکتر, بود که یکی از اولین برای هشدار دادن به دیگران در مورد گسترش coronavirus سالگی پس از ابتلا به ویروس خود را سازمان بهداشت جهانی (WHO) تایید پنج شنبه.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل یک coronavirus نیروی کار به آدرس واکنش به شیوع بیماری مرگبار. رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود برای دیدار با گروهی از برترین مقامات بهداشت در صبح روز پنج شنبه بود اما بسته به مطبوعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم نیز مورد بحث و بررسی به تازگی امضا فاز یک معامله تجاری بین دو کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او قصد دارد برای بازدید از پکن در برخی از نقطه است اما نه ارائه یک چارچوب زمانی. برخی از مقامات ایالات متحده گفته اند coronavirus می تواند کمی اثر بر مزایای موافقتنامه تجارت آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر