مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به دنبال جلوگیری از انتشار بولتون کتاب: WaPo

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpComey پاسخ به تهمت با Mariah Carey gif: چرا شما را با وسواس من?’ کنگره به تامین امنیت انتخابات جلسه ماه آینده در میان اینتل درام نیویورک متهم ساختن تهدید به مرگ شومر شیف بیشتر نیز شخصا برای انتشار , جان بولتون, جان بولتون’Parasite’ استودیو آتش سوزی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد: ‘او نمی تواند به عنوان خوانده شده’ تهمت ابجو بد و کم مایه در ‘کمی عاقل پسر’ براد پیت, فیلم کره ای ‘انگل’ در تجمع بولتون در استیضاح: ‘شهادت من را ساخته اند هیچ تفاوت به نتیجه نهایی’ بیشتر‘ثانیه کتاب آینده مسدود شود گفتن کارکنان او فکر می کند او سابق مشاور امنیت ملی است “خائن” با توجه به واشنگتن پست.

مردم آشنا با این موضوع گفت: این پست که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستقیم درگیر در این فرآیند و معتقد است او گفت: همه چیز به بولتون در مورد امنیت ملی در نظر گرفته شده است طبقه بندی شده و نباید منتشر شود.

کاخ سفید در حال حاضر به دنبال جلوگیری از انتشار بولتون کتاب در ماه گذشته نوشتن در نامه ای که آن شامل “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.” این نامه همچنین اعلام کرد که کاخ سفید کار می کنند با بولتون برای اطمینان از خود را “توانایی برای گفتن داستان خود را در یک شیوه ای محافظت می کند که آمریکا امنیت ملی است.”

تبلیغات

پست گزارش نخستین اتهام دخالت های ناروا در این روند با خودی گفتن این روزنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وکلای او بولتون کتاب جدید “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” نباید منتشر شود قبل از انتخابات ماه نوامبر.

با توجه به پست تهمت نیز گفت: بنا به گزارش تلویزیون ملی مجریان در طول off-the-record فوریه. 4 جلسه ناهار که این کتاب را به مواد “به شدت طبقه بندی شده” و بولتون بود “خائن است.”

“ما در حال رفتن به سعی کنید و جلوگیری از انتشار کتاب” مغلوب ساختن پیشی جستن این گزارش گفت: در این جلسه. “پس از من ترک او می تواند انجام این کار است. اما نه در کاخ سفید است.”

بولتون کتاب شامل عمده اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کار خود را در اوکراین از جمله این که رئیس جمهور درگیر شد در تساوی میلیون ها دلار کمک به اوکراین برای تحقیقات به بایدن خانواده بود که تمرکز استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور است.

بولتون وعده داده است کتاب خود را نشان می دهد دست اول حساب از زمان خود را در کاخ سفید اما منتقدان آمار سابق بالا مشاور برای انتظار تا پس از استیضاح تحقیق نشان می دهد که اطلاعات. بسیاری تا به حال به نام برای بولتون به شهادت در سنا محاکمه اما بیشتر شاهدان به نام نیست بعد از خانه مرحله از استیضاح.

تهمت را رد کرده است اتهامات ساخته شده در بولتون کتاب خواستار آنها را “زننده” و “نادرست است.”

“اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر.

بولتون اتحاد مبارزه در برابر طرح به گمان بخشی از کتاب خود را طبقه بندی شده گفت: در اوایل این هفته که آن را به مبلغ “سانسور.”

“برای تمام تمرکز در اوکراین و استیضاح محاکمه: به من وجود دارد بخش هایی از این مقاله که در مقابله با اوکراین — به نظر من که به عنوان sprinkles در یک بستنی و مغز گردو از نظر کتاب” او این گزارش گفت:. “این است که تلاش برای نوشتن تاریخ است. من بهترین من می توانم … خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با سانسور.”

بولتون چپ دولت در ماه سپتامبر پس از تکرار اختلافات با رئیس سابق خود در سیاست خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>