مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند او برنامه ریزی برای جایگزینی HHS رئیس آذر

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWH مقامات مورد بحث HHS وزیر جایگزینی زیر انتقاد از بیماری همه گیر پاسخ: وال استریت ژورنال پنتاگون رهبران در بست در مورد گام های بعدی برای سروان. برت Crozier: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن forgoes WH نشست خبری برای اولین بار از آخر هفته عید پاک تر را تکذیب کرد پنج شنبه بود که او با توجه به شلیک بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر گزارش زیر که کاخ سفید دستیاران شد و بحث در مورد ایده.

در یک صدای جیر جیر رئیس جمهور لعنتی این گزارش به عنوان “خبر جعلی” و متهم کردن رسانه ها از تلاش برای ایجاد این تصور از اختلاف در درون دولت او.

“بیشتر گزارش می دهد که H. H. S. Secretary @AlexAzar رفتن به ‘اخراج’ توسط من خبر جعلی. این Lamestream رسانه ها این را می داند اما آنها از جان گذشته برای ایجاد درک از هرج و مرج & ویران کردن در اذهان عمومی است. آنها هرگز حتی به نام بپرسید. الکس در حال انجام یک کار بسیار عالی!,” او نوشت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار پس از مشابه از نظر سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در پاسخ به وال استریت ژورنال این خبر در روز شنبه که در آن او سرزنش اخبار رسانه های منحرف از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رهبری وزیر آذر در ادامه به سرب در تعدادی از رئیس جمهور اولویت های” Deere گفت. “هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به COVID-19.”

یک سخنگوی HHS نیز رد کرد به داستان گفتن در مجله “وزیر آذر مشغول است در پاسخ به یک, جهانی, بحران بهداشت عمومی و آیا زمان برای کاخ فتنه است.”

این مجله با استناد به شش اداره منابع گزارش روز شنبه که کاخ سفید بود ناراضی با آذر را از دست داده و روزهای اولیه از شیوع کروناویروس در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن خود توییتی است که آذر “به من گفت که هیچ چیز تا بعدا” در مورد احتمال شیوع کروناویروس در آمریکا پس از نیویورک تایمز گزارش داد که آذر هشدار داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن از امکان هفته قبل از رئیس جمهور اجرا ممنوعیت سفر از چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>