مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع مودی آزادی مذهبی در میان تظاهرات در هند

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر در روز سه شنبه ارائه دفاع از نارندرا نخست وزیر هند در موضوع آزادی مذهبی در میان تظاهرات خشونت بیش از یک قانون جدید است که به تابعیت به غیر مسلمانان در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی از کشورهای دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که مودی که به میزبانی رئیس جمهور آمریکا در یک تظاهرات در هند در روز دوشنبه “می خواهد مردم را به آزادی مذهبی.”

“نخست وزیر باور نکردنی بود در آنچه که او به من گفت. او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی و شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی نسبت به پایان دو روز سفر به هند است.

تبلیغات

“او گفت که در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی. و اگر شما به عقب نگاه کنید و ببینید چه خبر است نسبت به مکان های دیگر به خصوص اما آنها واقعا سخت کار می کرد در آزادی مذهبی” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص در مورد تظاهرات خشونت آمیز در دهلی نو علیه این کشور بحث برانگیز قانون تابعیت و اینکه آیا او نگران بود در مورد تحولات است.

منتقدان استدلال می کنند که این قانون به طور رسمی شناخته شده به عنوان شهروندی متمم قانون (CAA) است و ضد اسلام است. این باعث شده است تا خشونت در دهلی نو در اطراف این زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

مودی رهبر ملی هندو Bharatiya Janata Party (BJP).

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او و مودی نیست به طور خاص مورد بحث خشونت اما در دفاع از نخست وزیر هند رکورد به طور گسترده در آزادی مذهبی.

“ما در مورد آن صحبت کردیم و من واقعا معتقدم که آنچه که او می خواهد” مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت خود را به عنوان یک قهرمان آزادی مذهبی و دولت او را گرفته مراحل است که مقامات استدلال می کنند تشویق و حمایت از آزادی مذهبی. اما تهمت مواجه شده است و واکنش خود را بیش از سیاست ها و شعارهای به خصوص با توجه به مهاجرت با منتقدان را متهم و آنها را از بودن تبعیض آمیز علیه مسلمانان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>