مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از طرح دعوی در دادگاه بیش از NYT op-ed خواستار آن ‘فراتر از یک نظر در’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشتر در روز چهارشنبه در دفاع از مبارزات انتخاباتی خود تصمیم به شکایت نیویورک تایمز برای افترا بیش از یک سال 2019 op-ed, تماس با قطعه “فراتر از یک نظر” و گفت: وجود “خواهد بود و بیشتر در حال آمدن است.”

“هنگامی که آنها دریافت نظر کاملا اشتباه نیویورک تایمز انجام داد و رک و پوست آنها رو تا حد زیادی اشتباه گذشته تعداد سال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک اتفاق نادر در کاخ سفید نشست خبری. “اجازه دهید که کار راه خود را از طریق دادگاه ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا او رقیب است که کسی که یک نظر بر خلاف خود او باید شکایت کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار op-ed شد “یک نظر” و متهم به انتشار از انجام یک “چیز بد است.”

تبلیغات

“اگر شما به عنوان خوانده شده آن را ببینید. آن را فراتر از یک نظر. که یک نظر. که بسیار بیشتر از یک نظر” رئیس جمهور گفت:. “آنها یک چیز بد وجود خواهد داشت و بیشتر در حال آمدن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روز چهارشنبه شکایت کرد و این بار برای افترا ادعا انتشار آگاهانه اطلاعات منتشر شده بود که نادرست در مارس 2019 op-ed نوشته شده توسط زمان سابق سردبیر اجرایی ماکس فرانکل. کت و شلوار را متهم بار از عمد اهانت تهمت با op-ed.

قطعه منتشر شده پس از انعقاد سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s روسیه بررسی استدلال کرد که وجود یک “فراگیر معامله” میان تهمت کمپین و روسیه برای کمک به تهمت انتخاب کنید.

یک بار سخنگوی نشان داد که کاغذ خواهد مبارزه با کت و شلوار.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول” سخنگوی در بیانیه ای گفت. “خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد رویدادهای عمومی اهمیت است. ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

طرح دعوی در دادگاه است به احتمال زیاد به صورت قابل توجهی چالش ها با توجه به این که دیوان عالی کشور محدود توانایی مقامات دولتی به فایل افترا مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>