مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع شلیک اینتل ناظر در تماس تلفنی با یک ‘رسوایی’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش بیشتر در روز شنبه در دفاع از تصمیم خود برای آتش هوش جامعه بازرس کل (ICIG) مایکل اتکینسون و او را به نام “رسوایی” به بازرسان و به طور کلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد اواخر جمعه تصمیم پاره به اتکینسون برای آنچه که او به عنوان توضیح داده شده خود را ناعادلانه دست زدن به یک whistleblower شکایت که در نهایت باعث شد رئیس جمهور را استیضاح پاییز گذشته.

تهمت شکایت کرده است که ICIG نیست او را قبل از هشدار کنگره به شکایت در مورد معاملات خود را با اوکراین است.

تبلیغات

“من فکر کردم او وحشتناک است. کاملا وحشتناک است. او در زمان whistleblower گزارش که تبدیل به یک گزارش جعلی … و او آن را به کنگره با اورژانس” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه. “نه بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اتکینسون باید ارائه آنچه او به عنوان “جعلی” whistleblower شکایت به کنگره است.

“چگونه شما می توانید انجام دهید که بدون دیدن فرد است ؟ او هرگز در آمد به دیدن من,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وی از سوی مامورین که اتکینسون کاهش یافته است پیشنهاد از کاخ سفید برای مشاهده خشن رونوشت از تماس تلفنی خود با اوکراین قبل از هشدار به کنگره از شکایت.

“این یک کامل گفتگو” رئیس جمهور اصرار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی نگهداری می شود خود را در مکالمه تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky ژوئیه گذشته بود “کامل است.” متن منتشر شده توسط کاخ سفید نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خواست به اوکراین “نگاه کنید به” یک افشا و خنثی نظریه در مورد کیف دخالت در سال 2016 انتخابات دخالت و همچنین معاملات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome ساندرز بالا متحدان خواسته اند که او را به خارج از 2020 نژاد: گزارش روز شنبه پیش نمایش نشان می دهد: به کروناویروس در آمریکا مقامات از هر بخش از زندگی عمومی در وزن تهمت دفاع شلیک اینتل دیده بان تماس او را یک “رسوایی” بیشتر — در حال حاضر 2020 جبهه دموکراتیک-دونده — و پسرش هانتر بایدن در اوکراین است.

گفتگو باعث یک جامعه اطلاعاتی whistleblower شکایت وی از سوی مامورین که تهمت استفاده از دفتر کار خود به درخواست دخالت خارجی در انتخابات ، موسس که ناشناس باقی مانده است نه گوش در تماس است اما این توضیحات از نزدیک همسان متن منتشر شده توسط کاخ سفید است.

تبلیغات

آن اتکینسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که برای اولین بار به اطلاع کنگره که بسیار شکایت به عنوان یک “نگرانی فوری” در تابستان گذشته تنظیم کردن یک بن بست بین قوه مجریه و کنگره است. این تحولات در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره در نامه ای دیر جمعه که او شلیک اتکینسون گفت که او از دست داده و اعتماد به نفس در او را بدون ارائه توضیح بیشتر. این تصمیم باعث شده است تا گسترده خشم و انزجار در میان دموکرات ها.

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به آتش هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون است و در عین حال یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف” خانه هوش رئیس کمیته آدام شیفآدم بنت SchiffTrump دفاع شلیک اینتل ناظر در تماس تلفنی با یک ‘رسوایی’ دموکرات تصرف در مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک جامعه اطلاعاتی ناظر بر مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی هوش جامعه watchdog که پرچم اوکراین whistleblower شکایت بیشتر (D-کالیفرنیا.) در بیانیه ای گفت جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان روز شنبه که در کاخ سفید جلسه توجیهی در coronavirus روشن ساخته است که اتکینسون را از دست داده و از خلاف کاران شکایت درخواست خود را شلیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشت کردن در خلاف کاران در یک نقطه نشان می دهد او باید شکایت کرد و ادعا کرد که اتکینسون در بر داشت بالقوه تعصب سیاسی در بخشی از خلاف کاران. اتکینسون مشخص شد که شکایت معتبر بود بدون در نظر گرفتن پتانسیل تعصب ،

“The whistleblower شکایت مشخص شد مستقل و بازرس کل که منصوب شد این رئیس جمهور معتبر و یک نگرانی فوری. حتی اقدام DNI یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب اظهار خلاف کاران به دنبال قانون” گفت: علامت زید که قبلا نشان داده ناشناس whistleblower.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوست به خبرچین که به او کمک کند اما دشمن به هر کسی که حتی تصور می شود به چالش کشیدن او. این شرم آور است که چگونه این دولت رفتار در هر افتضاح در ارتباط با اوکراین شکایت و پیامدهای آن,” زید گفت.

رئیس جمهور جمعه اظهار داشت که او “حق مطلق” به حذف اتکینسون که فسخ موثر است 30 روز از جمعه.

“متقلب دموکرات استیضاح رئیس جمهور ایالات متحده است. که مرد ننگ به IGs,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او در مجموع رسوایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا ابراز نارضایتی اتکینسون را از دست داده و از خلاف کاران شکایت نشان می دهد در ماه اکتبر او باید آن را مانع از تحریک یک استیضاح پرس و جو در میان گزارش خلاف کاران به حال روابط به دموکرات ها.

اتکینسون آخرین در یک سری از مقامات که شغل خود را از دست شده است و یا reassigned پس از ایفای نقش در روند استیضاح که به پایان رسید با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط GOP-کنترل سنا در ماه فوریه است.

به روز شده در 6:12 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر