مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تظاهرکنندگان معترض اجتماعی فاصله محدودیت

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت لیدی گاگا تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک های بیشتر در روز جمعه در دفاع از معترضان هجوم فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل برای بیان نارضایتی با دولت stay-at-home سفارشات به معنای آهسته گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه که او احساس می کند برخی از دستورات دولت هستند “بیش از حد دشوار است.” او پیشنهاد کرد تظاهرات در ویرجینیا نیز به دلیل توجیه اخیرا قوانین اسلحه که گسترش زمينه کنترل و محدود کردن برخی از اسلحه گرم خرید.

“من فکر می کنم ما باید عاقلانه راهنمایی اما من فکر می کنم برخی از چیزهایی که بیش از حد دشوار است. آن را بیش از حد سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نه تنها نسبت به این اما چیزی که آنها انجام داده ایم در ویرجینیا با توجه به متمم دوم این است که یک چیز وحشتناک.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن جمعه انداخت و او را حمایت معترضان در مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا که در مخالفت با اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در تماس تلفنی به “آزادسازی” این کشورها است. هر سه در حال اجرا توسط فرمانداران دموکرات.

رئیس جمهور گفت که او لزوما فکر می کنم کسانی متحده باید بلند خود را به اقامت در خانه سفارشات فقط گفت او به طور گسترده احساس می کند “عناصر از آنچه آنها انجام داده ام بیش از حد است.”

صدها نفر از مردم جمع آوری کرده اند در تظاهرات در میشیگان و اوهایو و ویرجینیا در ایالت مینه سوتا و کشورهای دیگر در سراسر کشور در روزهای اخیر به فرمانداران فشار برای لغو اجتماعی فاصله گرفته است. برخی از تظاهرکنندگان را تکان داد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم یا فرسوده پوشاک تحمل رئیس جمهور نام.

تبلیغات

در تظاهرات روز جمعه در ایالت مینه سوتا و فلوریدا چند اگر هر گونه تظاهر کنندگان می تواند خال خال با پوشیدن ماسک و شرکت کنندگان بسته بندی شده نزدیک به هم در تناقض مستقیم با رئیس جمهور های اجتماعی خود فاصله دستورالعمل که برای تماس بدون تجمع بیش از 10 نفر.

مقامات دولتی و مقامات بهداشت هشدار داده اند که تظاهرات می تواند منجر به افزایش عفونت و نیروی اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند حتی طولانی تر است.

اما تهمت شانه ای بالا انداخت بهداشت عمومی از خطرات و گفت این تظاهرات به بیان آزادی بیان است.

“این مردم هستند ابراز دیدگاه های خود را. … به نظر می رسد بسیار مسئول از مردم به من,” او گفت:. “اما آنها درمان شده کمی خشن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از معترضان را تهدید می کند به تحریک بیشتر دشمنی نسبت به همان رهبران دولت او گفته مسئول ramping تا تست دستیابی به بحرانی منابع و اتخاذ تصمیم نهایی در زمانی که به بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد.

کاخ سفید مواجه شدید, انتقاد خود را شکست و در حال توسعه و توزیع آزمون و دنده محافظ.

“رئیس جمهور این است که دامن زدن به شورش داخلی و گسترش نهفته است حتی در حالی که خود دولت می گوید این ویروس واقعی و مرگبار است و ما باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از محدودیت می تواند برداشته شود” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeTrump دفاع تظاهرکنندگان معترض اجتماعی محدودیت فاصله کاخ سفید می گوید ما به اندازه کافی تست برای فاز اول بازگشایی فرمانداران شکایت تست نقطه ضعف در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بیشتر (D) در بیانیه ای گفت.

معاون رئیس جمهور پنس فشرده شد و توسط سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineTrump دفاع تظاهرکنندگان معترض اجتماعی فاصله محدودیت شعله ور شدن تنش به عنوان دموکرات مطبوعات پنس بیش از coronavirus تست داستان دو فرمانداران: COVID-19 فراهم می کند تیز رهبری تضاد بین ویرجینیا نرتهم مریلند را هوگان بیشتر (D-Va.) در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در طول زمان تماس زودتر جمعه با حزب دموکرات.

Coronavirus حال بیمار بیش از 690,000 آمریکایی کشته و بیش از 36,000 که از جمعه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تبلیغ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان نگه داشتن تعداد مرگ پایین تر از پیش بینی اولیه اعلام بینانه این هفته که ایالات متحده تا به حال “تصویب اوج” از عفونت.

کاخ سفید روز پنج شنبه با صدور دستورالعمل که به تاخیر متحده در بازگشایی گیری اما توصیه می شود سه فاز رویکرد اجازه می دهد ساکنان به تدریج بازگشت به چیزی شبیه زندگی عادی در میان رمان شیوع کروناویروس.

پنس و دیگر مقامات روز جمعه گفت که به اندازه کافی وجود دارد تست در محل متحده برای شروع حرکت به فاز اول بازگشایی.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن متحده خواستار آن است که گام های خود را تست در یک توییت, نشان می دهد آن فرمانداران مسئولیت و نه این که از دولت فدرال به آدرس کمبود در تست قابلیت های.

تبلیغات

 

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: کاخ سفید می گوید ما به اندازه کافی تست های فاز یک | دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به چالش کشیدن اجتماعی فاصله | بيمارستان ترس shortchanged در ویروس بودجه تهمت دفاع از تظاهرکنندگان معترض اجتماعی محدودیت فاصله 13 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus بیشتر (D) نیز butted سران بیش فدرال پاسخ به این ویروس در اوایل روز شنبه به عنوان برگ برنده chided کومو در توییتر و فرماندار شات پشت خواستار حمایت دولت فدرال برای تست.

“او می گوید: در حال حاضر آن را تا به فرمانداران که او بارها و بارها گفت:” دیروز کومو گفت. “من قصد دارم برای بازگشایی, من آن را دریافت کنید. و شما نمی خواهید برای کمک به آزمایش است که یک مشکل ملی و تکرار همان هرج و مرج است که شما ایجاد شده با تجهیزات پزشکی به دلیل FEMA آماده نیست.”

تبلیغات

“ما نیاز به کمک در مورد تست و ما نیاز به بودجه” او ادامه داد. “آن را به فرمانداران آن را به ایالات متحده به ارائه کمک های مالی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در آغاز این هفته که او “کل سازمان” برای تصمیم گیری زمانی که ایالات متحده بازگشایی اقتصاد خود یک ادعای او حمایت کردن از پس از آن مورد اختلاف توسط کارشناسان حقوقی و فرمانداران.

کومو و دیگر فرمانداران باید به طور مداوم خواستار اقدام بیشتر از سوی دولت فدرال به آدرس تست کمبود طوری است که می تواند تصمیم گیری در آرامش coronavirus محدودیت و شروع بازگشایی اقتصاد خود را. دستورالعمل جدید برای سه فاز رویکرد برای بازگشایی که شامل متحده و شهرستانهای جلسه یک سری از معیارهای هر چند آنها را شامل نمی شود معیارهای خاص در تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به بازگشایی اقتصاد به عنوان coronavirus تعطیلی باعث سنبله عظیم بیکاری حتی به عنوان کارشناسان بهداشت هشدار می دهند نیاز برای افزایش تست و تماس با قابلیت ردیابی در سراسر کشور برای این کشور شروع به بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و توصیف آن به عنوان متحده مسئولیت به سطح شیب دار تا تست در مناطق خود را در حالی که رد سوال در مورد تست کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>