مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع coronavirus پاسخ, هشدار دموکرات ها علیه حملات سیاسی’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر در دفاع از دولت خود در پاسخ به کروناویروس در طول یک کمپین تجمع در روز دوشنبه و متهم دموکرات تلاش سیاسی به موضوع.

“واشنگتن دموکرات ها در حال تلاش سیاسی به coronavirus بدنام نجیب کار ما حرفه ای بهداشت عمومی اما راستش خیلی نمی شوم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت حامیان در Charlotte, North Carolina. “هر کس قدردانی اینها بزرگترین و حرفه ای در جهان در آنچه انجام می دهند. ما در واقع کمک به بسیاری از کشورهای دیگر است.”

“این حملات سیاسی از برخی از دموکرات ها واقعا باید متوقف شود. ما واقعا با هم کار کنند در این یکی برای حفاظت از مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او را “سخت و اقدامات اولیه را واقعا ثابت شده است به 100 درصد حق” ذکر تصمیم خود را در اواخر ماه ژانویه به محدود کردن سفر از چین است. مقامات همچنین اعلام کرد محدودیت بیشتر در سفر از کسانی که به ایران سفر کرده بود و افزایش هشدار سفر به بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی بیش از آخر هفته.

“ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای نگه داشتن بیمار و آلوده مردم را از آمدن به کشور ما است. ما در حال کار بر روی آن بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال کاهش نگرانی در مورد ویروس گفتن خبرنگاران در روز شنبه که مقامات ایالات متحده انتظار می رود بیشتر موارد اما که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت.

در همان زمان, تهمت و برخی از متحدان خود را متهم کرده اند رسانه ها و دموکرات ها از overblowing این مسئله است. در یک رالی در کارولینای جنوبی در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دموکرات انتقاد از خود و پاسخ به این ویروس یک “جعل” – یک خط او استفاده نکرد در طول دوشنبه شب رالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را در برابر موشکافی از دموکرات ها برای پاسخ به coronavirus که در چین نشات گرفته و گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها از جمله ایالات متحده است. وجود دارد در حال حاضر 43 داخلی مورد کوروناویروس.

دموکرات ها توصیف کرده اند دولت به عنوان پرداختن به این موضوع را با عدم ضرورت و به شدت به انتقاد از $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری درخواست مطرح در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نیز ادامه داد: برای بیان تعجب در هزار مرگ و میر نسبت به آنفولانزا هر سال و گفت که او گفته دارویی مدیران که آنها را “بهتر” در واکسن آنفولانزا.

تبلیغات

“آنها را مجبور به انجام یک کار بهتر است که واکسن واقعا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان در مقایسه با ویروس آنفولانزا تکرار مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان است که آمریکایی ها باید درمان این ویروس مانند آنفولانزا و دفاع در برابر آن با شستن دست های خود را و ماندن در منزل و زمانی که آنها بیمار هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای این coronavirus وظیفه نیروی ملاقات با دارویی مدیران در کاخ سفید در اوایل بعد از ظهر دوشنبه در مورد توسعه یک واکسن برای coronavirus. مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند آن را بیش از یک سال به منظور تولید یک واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به پروژه اعتماد به نفس دوشنبه شب گفتن جمعیت “امریکا بسیار انعطاف پذیر است. ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>