مغلوب ساختن پیشی جستن برنامههای IG گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان یکی دیگر از جعلی پرونده’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در نیویورک ما نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش بیشتر در یکشنبه پاره پاره به بهداشت و خدمات انسانی (HHS) بازرس کل بیش از یک گزارش که بیمارستان با آن مواجه با کمبود تجهیزات حفاظتی و تست برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک روز پس از انفجار این گزارش به عنوان “اشتباه” و حمله به نویسنده آن تهمت تشبیه آن را در یک صدای جیر جیر به “دیگری جعلی پرونده” اشاره به مجموعه ای از اتهامات در مورد ارتباط خود را به روسیه است.

“چرا I. G., که صرف 8 سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, V. P. & دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تخمین می زند که 12,469 نفر در آمریکا بر اثر آنفولانزای خوکی. داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که بیش از 11000 نفر فوت کرده اند از کروناویروس که از صبح روز سه شنبه.

تبلیغات

در این گزارش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل روز دوشنبه منتشر یافت “شدید” کمبود آزمون برای بیمارستان ها برای استفاده و “گسترده” از کمبود تجهیزات حفاظتی شناخته شده به عنوان PPE برای حفظ سلامت کارگران امن است.

بیمارستان ها گفت: آنها در حال تبدیل در برخی موارد به ساخت ماسک یا ماسک های خانگی که آنها نگران قرار دادن کارکنان در معرض خطر است. یک بیمارستان گفت: این پذیرش در خانه, پارچه لباس از یک quilter صنفی به تلاش برای رسیدگی به مشکلات عرضه.

متحده بارها و بارها خواست دولت فدرال را به سرب در تهیه و توزیع لوازم مانند ماسک ، روپوش و هواکش مورد نیاز در بیمارستان ها در سراسر کشور است. اما برگ برنده را حفظ کرده است و دولت فدرال باید بازی نقش حمایت با کشور منجر شود.

تبلیغات

رئیس جمهور نیز به شدت دفاعی کاخ سفید از عملکرد تا کنون توانسته است آن را “باور نکردنی” و “فوق العاده” در نقاط مختلف در روزهای اخیر. در مورد بازرس کل گزارش روز دوشنبه تهمت هدف نویسنده آن است.

“از کجا آمده است, بازرس کل?” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “چه خبر؟” وی با بیان غضب بر یادگیری فردی ترویج شد و در دولت اوباما.

این دفتر در حال حاضر رهبری کریستی Grimm اصلی معاون بازرس کل. او پیوست بازرس اداره کل در سال 1999 با توجه به آنلاین بیوگرافی.

برت Giroir دستیار وزیر بهداشت و خدمات انسانی اشاره کرد که این گزارش را بررسی بيمارستان انجام شد 23 مارس-آوریل 27 و او را مورد سوال چرا بازرس کل نمی آمد به او با نگرانی قبل از صدور گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>