مغلوب ساختن پیشی جستن را در دامان ریاست جمهوری limo در دیتونا 500: فاکس کسب و کار

ممکن است رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتر‘s ظاهر در دیتونا 500 روز یکشنبه را شامل ریاست جمهوری limo “وحش” با در نظر گرفتن دامان در اطراف مسیر با توجه به گزارش فاکس کسب و کار.

منابع آشنا با برنامه های برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به Daytona International Speedway گفته فاکس نیوز ارشد کاخ سفید خبرنگار جان رابرتز که رئیس جمهور است و با توجه به در نظر گرفتن دامان در اطراف مسیر در ماشین لیموزین هر چند طرح هنوز نهایی شده است.

رئیس جمهور قرار است به عنوان یک گودال توقف در راه بازگشت از تعطیلات آخر هفته خود را در لوکس پالم بیچ فلوریدا., Mar-a-لاگو و مستغلات.

تبلیغات

سرویس مخفی توییتی جمعه که آن را تامین raceway با تحمیل یک “هیچ هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه” برای 30 مایل در اطراف سایت.

استقبال گرم است انتظار می رود برای رئیس جمهور است که در رابطه با نسکار و طرفداران آن هر چند روز شنبه مارکس برگ برنده اولین مسابقه پس از اینکه سوگند یاد کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شد توسط نسکار مدیر عامل برایان فرانسه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

نسکار استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی سفر در بیانیه ای روز شنبه گفت: این “افتخار” است که چندین رئیس جمهور باید با حضور در این رویداد در طول سال از جمله رؤسای جمهور سابق جورج دبلیو بوش در سال 2004 و George H. W. Bush در سال 1992.

“Daytona International Speedway شده است ممتاز به میزبانی چندین نشسته روسای جمهور ایالات متحده در طول تاریخ ما” Daytona International Speedway جمهور تراشه اغوا گفت: در آزادی مطبوعات.

“ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر