مغلوب ساختن پیشی جستن: بیماری همه گیر کوروناویروس به ما آموخت “من درست بود’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر ادعا کرد در یک گسترده مصاحبه که “یک چیز” است که در جریان بیماری همه گیر کوروناویروس “به ما آموخته است که من درست بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیویورک پست که آمریکایی ها در حال حاضر با تمرکز بر تولید داخلی برای انواع محصولات از جمله پزشکی در حال حاضر در چین تولید می شود.

“شما می دانید من تا به حال مردم می گویند” هیچ هیچ, آن را خوب است. نگه دارید — شما انجام این کار و که. در حال حاضر کسانی که مردم واقعا با من موافقت. و که شامل دارو و چیزهای دیگر شما می دانید,” او گفت:.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او معتقد است “وجود دارد بزرگی خوش بینی” در ایالات متحده که آمریکایی ها “شروع به احساس خوب در حال حاضر.” او پیش بینی کرد که بحران اقتصادی در آورده با این حال همه گیر که در طی آن حداقل 30 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری به پایان خواهد رسید و به زودی به عنوان برخی از ایالت ها اجازه می دهد بخش از اقتصاد خود را به بازگشایی شده است.

“شما باید مراقب باشید اما شما باید برای بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن به این روزنامه گفت. “مردم می خواهند به کشور باز… من حدس می زنم ما باید 38 متحده هستند که یا باز شدن و یا بسیار نزدیک هستند.”

و رئیس جمهور پیش بینی کرد که ایالات متحده را ببینید قوی سه ماهه چهارم در طول مصاحبه.

“ما کار درست را انجام داد و در حال حاضر ما در حال آوردن این کشور بازگشت. و من فکر می کنم انگار زیادی خوش بینی. من نمی دانم اگر شما آن را ببینید اما من فکر می کنم وجود یک خوش بینی در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وی فلوریدا به طور خاص گفت که دولت “عمل بزرگ” و تماس با ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisTravel گروه هل دستورالعمل برای بازگشایی گردشگری کسب و کار فرماندار فلوریدا: Coronavirus همه گیر ‘باید استفاده نمی شود به قید وثیقه از تعهدات دولت که قبل از شیوع فدرالیسم و مبارزه با کروناویروس بیشتر “یک فرماندار خوب.”

فلوریدا شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار در بخش هایی از دولت برای بازگشایی در روز دوشنبه به استثنای انسان از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان بوده که بیشترین تعداد COVID-19 موارد در دولت است. رستوران باز با 25 درصد ظرفیت در داخل خانه و ارائه می دهند صندلی در فضای باز تا زمانی که جداول قرار داده شده 6 فوت از هم جدا. فروشگاه های خرده فروشی همچنین می توانید باز کردن در 25 درصد ظرفیت است.

تبلیغات

تهمت نیز رد یک مدل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز نشان می دهد که مرگ و میر در ایالات متحده رشد خواهد کرد به صورت روزانه به 3000 با آغاز ماه ژوئن.

“من می دانم که هیچ چیزی در مورد آن. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. هیچ کس به من گفت که. من فکر می کنم — من فکر می کنم آن را نادرست من فکر می کنم این خبر جعلی.”

کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere روز دوشنبه گفت که داده است “نه انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تحلیل کرده است.”

شده اند وجود دارد بیش از 1.1 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 68,000, مرگ و میر, با توجه به برآورد از نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>