مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به داگ کالینز به عنوان نامزد برای مدیر اطلاعات ملی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر در روز پنج شنبه گفت: با توجه به Rep. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsOn دنباله: سنا اوباما امیدوار کراوات خود را به ناروا تهمت مشاور پرس خانه محققان به بزوس شهادت به رای پنج شنبه در از بین بردن عصر تصويب مهلت بیشتر (R-Ga.) به عنوان مدیر اطلاعات ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرنشین نیروی هوایی یک بار در حالی که سفر به, نوادا, از, کلرادو, کمپین تجمع که کالینز است که در میان نامزدها در حال اجرا به نامزد برای پر کردن موقعیت است که تا به حال نه دائمی مستاجر از دن کتدانیل (دن) ری CoatsThe هیل صبح گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث بالا دموکرات در سنا اینتل پنل تابه مغلوب ساختن پیشی جستن DNI انتخاب تهمت رود به شیر سفیر آلمان ریچارد Grenell به عنوان سرپرست اینتل رئیس بیشتری استعفا داد و در ماه اوت گذشته.

تهمت بود پیوست و در فشار کابین مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی رئیس دانا سفید.

تبلیغات

رئیس جمهور روز چهارشنبه به نام سفیر آلمان ریچارد Grenell به عنوان سرپرست و رئیس اطلاعات جایگزین یوسف مگوایریوسف MaguireThe هیل صبح گزارش – دموکرات دوک آن را در طول نوادا بحث Hillicon دره: بر تهدید tech باارزش حقوقی shield | خانه پنل به دنبال اطلاعات از آمازون حلقه | تهمت DOJ پشت اوراکل در دادگاه عالی مبارزه علیه گوگل | Infinite رونمایی کنترل ایمنی بالا دموکرات در سنا اینتل پنل تابه مغلوب ساختن پیشی جستن DNI انتخاب مطلبکه خدمت در یک اقدام ظرفیت پس از پالتو’ خروج. مدیر نظارت ملت سازمان های اطلاعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی نامزد به عنوان مدیر اطلاعات ملی نیاز به سنا تایید.

کالینز به عنوان یکی از رئيس جمهور متحدان سرسخت در خانه. به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس Collins قاطعانه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر استیضاح محاکمه شد و در میان نمایندگان مجلس است که در خدمت به عنوان پیام های دستگاه خود را برای دفاع تیم در سنا محاکمه.

این کنگره راه اندازی کرده است سنا کمپین به اجرا در برابر دیابت کلی Loefflerکلی LoefflerOn دنباله: سنا اوباما امیدوار کراوات خود را به تهمت مترقی گروه پشت سنا نامزدها در گرجستان, آیووا یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه خواستار برش مدیکید ACA توسط T | تهمت پیشنهاد حذف FDA اقتدار بیش از توتون و تنباکو | قانونگذاران نا امید کمبود بودجه اضطراری برای coronavirus بیشتر (R-Ga.) در آنچه در حال حاضر تبدیل به یک تلخ درون حزب مبارزه است. باید تهمت انتخاب کالینز به عنوان مدیر اطلاعات ملی او را به احتمال زیاد خود را رها سنا پیشنهاد به خدمت در ریاست کابینه.

کالینز قبلا به عنوان یک وکیل و خدمت در ارتش قبل در حال اجرا است.

تبلیغات

نامزدی خود را به احتمال زیاد قرعه کشی موشکافی از دموکرات ها که نگرانی در مورد سیاسی کردن این سازمان و نیروی انسانی آن را با وفاداران به جای حرفه ای حرفه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال مملو رابطه با جامعه اطلاعاتی در طول زمان خود را در اتاق. او بارها گفته بود که او به طور غیر قانونی جاسوسی خود را در طول مبارزات انتخاباتی 2016; او به بازیگران شک در جامعه اطلاعاتی تعیین که روسیه دخالت در انتخابات 2016; و او اغلب با اشاره به رهبران سابق اف بی آی به عنوان “پلیس کثیف” از جمله به تازگی به عنوان پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش soured در مگوایر به عنوان یک نامزد بالقوه برای دائمی نقش زیر یک خانه توجیهی از یک مقام اطلاعاتی ارشد که هشدار داد که روسیه ممکن است سعی کنید و دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>