مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک Barr برای ‘مسئول’ سنگ مورد

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout بیشتر در روز چهارشنبه جشن دادستان کل لایحه Barr برای “در اختیار گرفتن” این پرونده در مقابل راجر سنگراجر Jason StonePelosi خواستار رسیدگی به راجر سنگ محکومیت توصیه تهمت ابجو بد و کم مایه در استعفا داد, دادستان, قاضی, در, راجر سنگ مورد هریس خواسته های بر شهادت بیش از راجر سنگ جمله, توصیه, بیشتر, سوال که آیا اتهامات باید آورده شده است در برابر دیرین خود را شریک و در وهله اول.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی شده به ارمغان آورد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه.

تبلیغات

این پیام یک روز پس از رهبران در وزارت دادگستری (DOJ) کاهش می یابد, زندان, توصیه برای سنگ پس از حرفه ای دادستان فدرال رسیدگی به پرونده او توصیه کرده بود او خدمت بین هفت و نه سال در زندان برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

بخش گفت: یک قاضی فدرال در یک پرونده که پیش از آن توصیه می کند دقت منعکس وزارت دادگستری موقعیت” و خواسته است که حکم تحمیل شده بود “به مراتب کمتر است.”

این حرکت که آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا اعتراض به حکم توصیه در یک توییت آن را “سقط جنین از عدالت” است که نباید اجازه داده شود مطرح سوال در مورد سیاسی از وزارت دادگستری. تحریک بیشتر موشکافی تمام چهار دادستان دست زدن به سنگ را مورد کناره گیری از این پرونده بعد از ظهر سه شنبه و بدون توضیح.

تبلیغات

یک DOJ سخنگوی گفت: رسانه های خبری که تصمیم به کاهش صدور حکم پیشنهاد شده بود قبل از رئیس جمهور را صدای جیر جیر. تهمت نیز به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر سه شنبه که او بپرسید وزارت دادگستری برای تغییر این حکم اما که او را “حق مطلق” به انجام بنابراین اگر او می خواست.

“من به آنها صحبت می کنند. من فکر کردم توصیه مسخره بود. من فکر کردم کل دادستان مسخره بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی. “من فکر کردم آن را توهین به کشور ما و این نباید اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییت در روز چهارشنبه است به احتمال زیاد به علت بیشتر انتقاد از حزب دموکرات به عنوان به خوبی به عنوان سوال در مورد رئیس جمهور علاقه و پتانسیل مشارکت در وزارت دادگستری به مسائل و بار خود تصمیم گیری. ان بی سی نیوز گزارش اواخر روز سه شنبه که بر گرفته بود کنترل از مسائل حقوقی مورد علاقه رئیس جمهور از جمله, اما نه محدود به سنگ مورد.

سنگ دیرین جمهوری خواه مشاور سیاسی و غیر رسمی مشاور به ناروا متهم شد در اوایل سال گذشته در این دوره از ویژه مشاور رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerImpeachment است بیش از و یا در آن است ؟ شیف: تهمت تبرئه در سنا محاکمه خواهد نه سیگنال ‘شکست’ Jeffries انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به Thunberg در جلسه استیضاح بیشتر‘s رسیدگی به انتخابات روسیه دخالت و تماس بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است. سنگ محکوم شد در ماه نوامبر گذشته از جنایات ناشی از ارتباطات خود با کمپین در مورد ویکی لیکس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره به شدت انتقاد کرد در Mueller بررسی که نیست پیدا کردن شواهدی از یک توطئه بین مبارزات انتخاباتی خود و مسکو به عنوان یک “شکار ساحره” ادعا همکاران مانند سنگ که متهم در ارتباط با دو سال پروب تحت درمان قرار گرفتند ناعادلانه.

روز چهارشنبه رئیس جمهور همچنین گفته است که مشاور ویژه رابرت مولر بررسی شد “نادرست آورده & آلوده” شوی آن را یک “کلاهبرداری” — و ادعا کرد بدون شواهد که سابق مشاور ویژه “به دروغ کنگره است.”

اخیر وزارت دادگستری بازرس کل بررسی نشان داد که FBI اصلی تحقیقات به تهمت کمپین همکاران – که قبل از مولر را کاوشگر بودند به اندازه کافی منتج و نه تحت تاثیر تعصب سیاسی.

اما بازرس کل نیز کشف جدی خطاها و حذفیات در حکم برنامه های کاربردی ظ توسط FBI است که استفاده می شود برای نظارت کارتر صفحه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور بود که در نهایت متهم در تحقیقات.

–این گزارش به روز شده در 8:09 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر