مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سخت ترین هفته هنوز در coronavirus نبرد

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCampaigns صورت حمله آگهی معضل در میان coronavirus بحران خروجی بازرس کل می گوید تهمت اخراج او را برای انجام خود به تعهدات قانونی’ تهمت بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در تمام زمان بیشتر و دولت او در حال مقابله با سخت ترین هفته و در عین حال از رمان شیوع کروناویروس به عنوان موارد انتظار می رود به رویکرد سطوح اوج در برخی از سخت ترین-آمار مناطق از کشور است.

دولت با آن مواجه است در حال رشد فشار برای دریافت تجهیزات پزشکی به کشورهای که در آن بیمارستان از ترس کمبود و منتقدان می گویند یک خلاء رهبری است صدمه دیده و پرداخت از منابع مهم.

هفته پیش رو نیز بگویید داستان از این که آیا دولت دستورالعمل های اجتماعی فاصله در حال کار برای پهن کردن منحنی از عفونت.

تبلیغات

این همه می آید در میان افزایش نشانه های شکستگی در کاخ سفید تیم از جمله یک گزارش از یک نبرد بیش از یک بحث coronavirus درمان بين اقتصادی و کارشناسان بهداشت و درمان در دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است این کشور باید به آماده شدن برای یک مشکل به دو هفته زمان خواهد شد که با مرگ و میر. اما او نیز به دنبال اعتصاب خوشبین تن با اشاره به “نور در انتهای تونل” در حالی که احیای شعارهای مورد نیاز به کشور بازگشت به کار.

“ما در حال رفتن به یک هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جمعه شب در کاخ سفید جلسه. “اما وجود دارد فوق العاده ای است نور را در انتهای تونل.”

رمان coronavirus که از بعد از ظهر دوشنبه تا به حال آلوده بیش از 350 ، 000 آمریکایی و منجر به بیش از 10 ، 000 داخلی و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

دیگر کارشناسان هشدار می دهند که به عنوان غم انگیز و دشوار که بعد از دو هفته در حال رفتن به ملت چهره ماه از یک مبارزه است.

“یکی از چیزهایی است که نه تنها ناامید کننده بود اما رک و پوست کنده شوک من عدم واقع گرایی که ما در مورد این وضعیت گفت:” دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “همه زندگی برای آینده نشست خبری بعدی یا صدای جیر جیر و واقعا درک آنچه که تاثیر دراز مدت است که در اینجا.”

تبلیغات

کاخ سفید با استفاده از یک مدل تولید شده توسط دکتر کریستوفر موری از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که پروژه های روزانه مرگ و میر در سراسر کشور را به اوج در تاریخ 16 آوریل در بیش از 3,100 در حالی که استفاده داخلی از منابع پزشکی را به اوج در 15 آوریل.

مقامات خواست عمومی توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل که آمریکایی ها برای جلوگیری از اماکن عمومی غیر ضروری سفر و تجمعات تا پایان ماه آوریل است.

Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciTrump مقامات توصیف ‘نور در انتهای تونل” به عنوان موارد کوه تهمت ترویج استفاده از مواد مخدر برای coronavirus: “من پزشک نیستم. اما من حس مشترک’ Fauci, ناوارو رو به گرم استدلال بر اثبات نشده COVID-19 درمان: گزارش بیشتر به خبرنگاران گفت: روز شنبه که این کشور می تواند شروع به صاف کردن منحنی عفونت در دو هفته آینده, اما آن است که ورود به یک دوره دشوار است.

“اگر ما شروع به دیدن در حال حاضر است مسطح یا تثبیت موارد آنچه شما در حال شنیدن در مورد پتانسیل نور در انتهای تونل را ندارد به دور از واقعیت است که فردا یا روز بعد در حال رفتن به نگاه واقعا بد” Fauci گفت.

کاخ سفید این است که داده های ردیابی در کشور و سطح شهرستان به منظور نظارت را افزایش می دهد در موارد و تجهیزات پزشکی نیاز دارد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoTrump بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در همه زمان ها’ فرماندار کنتاکی می گوید آن را “بسیار سخت” به رقابت با دولت فدرال برای تجهیزات پزشکی COVID-19: ما تا به حال این هشدار اما ما فاقد رهبری بیشتر (D) روز دوشنبه اعلام کرد که شمار کشته ها تا به حال باقی مانده تخت برای دو روز است که بستری شدن در بیمارستان در دولت در نظر گرفته است که اصلی کانون است. virus.

“اینها همه نشانه های خوبی و دوباره نشان می دهد ممکن است مسطح منحنی” کومو گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی هر چند او صحبت از یک “غیر قابل تحمل” استرس در بیمارستان دولتی سیستم.

صحبت با خبرنگاران دوشنبه Fauci توصیف تحولات خارج از نیویورک به عنوان یک نشانه امیدوار به کاهش تلاش های مشغول به کار بودند.

در عین حال دیگر نقاط داغ در حال ظهور در نیوجرسی, لوئیزیانا, میشیگان و ایلینوی نشان می دهد یک نبرد طولانی در پیش است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل گزارش صادر دوشنبه گفت: بیمارستان های سراسر کشور گزارش جدی کمبود آزمون coronavirus و تجهیزات حفاظتی در پایان ماه مارس. رئیس جمهور برکنار شده این گزارش به عنوان “اشتباه” در روز دوشنبه جلسه و سوال پس زمینه بازرس کل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کار دفاع تولید عمل می کنند به نیروی شرکت به سطح شیب دار بالا تولید و به جلوگیری از احتکار و یا حمایت از بحرانی منابع و روز یکشنبه اعلام کرد مقامات ارسال خواهد هواکش به نیوجرسی, لوئیزیانا, میشیگان, ایلینوی و ماساچوست است. دولت نیز توزیع هواکش ارائه شده توسط ایالت کالیفرنیا به مناطق دیگر نیاز دارند.

هنوز هم تهمت مواجه شده است و مداوم انتقاد عدم استفاده از DPA قدرت به قدرت کامل خود را و تماس برای دولت فدرال را در بیشتر outsized نقش.

“شما کردم دو مشکل: یکی این است که ما باید یک کمبود اساسی منابع پزشکی به خصوص تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و پرستاران و ثانيا ناکارآمد توزیع و زنجیره تامین در سطح ایالتی و محلی گفت:” لارنس Gostin مدیر دانشگاه جورج تاون را اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون است.

به عنوان ایالات متحده خیره پایین تیره و تار هفته پیش رو مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز امیدواری کرد که ایران می خواهد به زودی تبدیل به یک گوشه و قادر به شروع به باز کردن نقاط کشور به منظور رسیدن به اقتصاد رفتن دوباره نشان می دهد نگه داشتن ملت تعطیل برای بیش از حد طولانی می تواند یک اثر بدتر از این ویروس خود را.

مجبور به تعطیلی ناشی از کروناویروس را ویران کسب و کار و کارگران در سراسر کشور بی سابقه 6.6 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری فقط در هفته گذشته.

هنوز هم کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که با خیال راحت بازگشایی این کشور باید نیاز به کاهش پایدار در موارد COVID-19 گسترده تست برای نظارت بر شیوع بیماری های جدید و اطمینان داد که بیمارستان سیستم نمی خواهد غرق شود.

“ما برخی از نظارت در این کشور اما هیچ چیز مانند سطح است که به نظر می رسد مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری و شامل هر گونه آینده شیوع و وجود یک خطر واقعی از شیوع آینده” گفت: دکتر مارک McClellan سابق FDA مدیر تحت جورج دبلیو بوش که با اشاره به خطر ظهور مجدد ویروس سقوط می آیند.

Osterholm به بیماری های عفونی و مدیر مرکز در دانشگاه مینه سوتا با انتقاد از دولت برای داشتن یک برنامه ریزی برای پرداختن به آنچه که به احتمال زیاد یک ماه طولانی و مشکل است. او استدلال کرد که مقامات نیاز به توسعه یک استراتژی است که اجازه می دهد تا افراد جوان که کمتر مستعد ابتلا به این ویروس و افرادی که در حال حاضر پاک عفونت به بازگشت به جامعه است.

“ما در اولین ورود از نه زمین باز یافته بازی و من امیدوارم که به جهنم ما در حال رفتن به فوق العاده نوبت” Osterholm گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>