مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید می کند او را افزایش نمی دهد نعمت با پوتین

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری در این هفته تایید کرد که او هرگز مواجه رئیس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinRussia با هدف تصویب COVID-19 واکسن در هفته: گزارش پوتین می گوید روسیه نیروی دریایی و نزدیک به گرفتن hypersonic سلاح تهمت مذاکرات coronavirus کنترل سلاح در تماس تلفنی با پوتین بیشتر با گزارش های اطلاعاتی است که روسیه واحد پرداخت طالبان وابسته به شبه نظامیان برای حمله به نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

در طول یک کلیپ از مصاحبه با “Axios در HBO” منتشر شد سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “هرگز آن را مورد بحث” با پوتین در تماس تلفنی هفته گذشته است.

“بود که یک تماس تلفنی به بحث در مورد چیزهای دیگر و رک و پوست کنده که مسئله ای است که بسیاری از مردم شد و جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که فشار در مورد اینکه چرا این موضوع ندارد مطرح شده است.

تبلیغات

نیویورک تایمز در ماه ژوئن گزارش داد که اطلاعاتی ایالات متحده تا به حال به این نتیجه رسیدند که یک GRU مسکو اطلاعات نظامی آژانس ارائه کرده بود آموزي به افغانستان و نظامیان متصل به طالبان برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان از جمله نیروهای ایالات متحده در میان مذاکرات صلح.

پس از آن گزارش واشنگتن پست در یافت که هوش ارزیابی به این نتیجه رسیدند که پرداخت منجر به مرگ و میر در ایالات متحده خدمات اعضا و آسوشیتد پرس گزارش روز دوشنبه که بالای مقامات کاخ سفید آگاه بودند از هوش نشان می دهد که روسیه ارائه شد آموزي در اوایل سال 2019.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany بعد انکار کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور پنس در جریان شدند هوش بود اما انکار نمی کند که اطلاعات دقیق بود.

اطلاعات این گزارش شامل حداقل یکی از رئيس جمهور نوشته شده جلسات در ماه فوریه است.

Axios گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است به پوتین حداقل هشت بار پس از به هوش بود و بنا به گزارش گنجانده شده در جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اخبار خروجی که او را “بدون مشکل” درخواست قرار دادن در مورد این گزارش اما اصرار داشت که هوش “هرگز رسیده میز من است.”

تبلیغات

“شما می دانید چرا ؟ آنها — هوش — آنها فکر نمی کنم این واقعی بود” رئیس جمهور گفت:. “آنها فکر نمی کنم آن را شایسته. اگر آن را به روی میز کار من انجام داده اند چیزی در مورد آن.”

آن قبلا گزارش شده است که تهمت نیست, همیشه خواندن رئیس جمهور روزانه مختصری از پوشش برای پوشش چیزی از او خواسته شد در مورد در طول مصاحبه خود با Axios.

“من خواندن بسیاری است. آنها به من می گویند نمی خواند اما من جزئیات زیادی است. من درک فوق العاده خوب احتمالا بهتر از هر کسی شما مصاحبه کردم در یک زمان واقعا طولانی” رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نام گزارش در نعمت یک “جعل” و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین توافق با احساسات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن را “قوی عمل” اگر این اتهامات تایید شد.

“من فکر می کنم آنچه که جعل است و گزارش اولیه و به اعتقاد من این بود که در نیویورک تایمز که رئیس جمهور شده بود در جریان این مورد تایید نشده و uncorroborated هوش و تصمیم به اقدام در آن” اوبراین گفت. “این یک جعل است و هیچ تردیدی در مورد آن.”

دولت روسیه و طالبان را تکذیب کرد به گزارش ادعا كرد ،

وزارت دفاع گفت: در ماه گذشته است که آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید گزارش های اطلاعاتی.

اما وال استریت ژورنال واشنگتن پست و Fox News منتشر شد گزارش های تایید نیوز’ گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برای انتقاد از اینکه بیش از حد دوستانه نسبت به پوتین پس از آغاز ریاست جمهوری خود.

مهمترین آنها او شک اطلاعاتی آمریکا در طول یک سال 2018 کنفرانس مطبوعاتی در کنار پوتین در هلسینکی فنلاند, جایی که او علنا مورد سوال اطلاعاتی ایالات متحده که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر