رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم’ بیشتر درگیری با یک خبرنگار در روز یکشنبه در یک نشست خبری در شیوع کروناویروس در باغ گل رز.

“PBS NewsHour” خبرنگار Yamiche Alcindor سوال مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه بیش از نظرات اخیر او در مصاحبه با فاکس نیوز را Sean HannitySean Patrick HannityTrump درگیری با خبرنگار طول coronavirus جلسه: ‘خوب’ یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — ما coronavirus موارد آمار 100,000 | تهمت نشانه T بسته محرک | تهمت استخدام دفاعی قدرت به زور جنرال موتورز به هواکش | جدید نگرانی بیش ویروس تست هیلاری کلینتون در آمریکا پیشرو در coronavirus موارد: مغلوب ساختن پیشی جستن ” آیا وعده “امریکا برای اولین بار”‘ مطلب در مورد اینکه آیا برخی از درخواست از فرمانداران مربوط به شیوع پر از شکوفه شد و یا غیر ضروری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ اول انکار است که او ساخته شده بود به نظر که گزارش های متعدد رسانه های خبری در زمان قبل از متهم Alcindor از اقدام “تهدید” در طول جلسه.

تبلیغات

“چرا شما در عمل کمی بیشتر مثبت ؟ … این همیشه بله بله دریافت کنید, دریافت ya” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به Alcindor. “شما می دانید چه ؟ به همین دلیل هیچ کس اعتماد از رسانه های دیگر.”

“همین دلیل است که شما استفاده می شود به کار برای [نیویورک] بار و حالا شما کار را برای کسی دیگر” او ادامه داد: صحبت کردن به Alcindor. “نگاه کنید, اجازه دهید به شما چیزی بگویید. خوب بود. نمی تواند تهدید می کند.”

Alcindor خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوال دیگر بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی پس از سی ان ان جرمی الماس ظاهرا گذشت میکروفون به او یک عمل برای او که او را در توییتر.

تبلیغات

که در بورس Alcindor سوال که آیا هر گونه مطالعات و یا داده ها می تواند در حمایت از رئیس جمهور ادعا که اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس می تواند بیشتر از شیوع خود ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تکرار و بدون شواهد.

Alcindor در پاسخ به تهمت استفاده از واژه “تهدید” برای توصیف او در یک صدای جیر جیر پس از آن نوشته است که او “نه اولین انسان, زن سیاه با فرد یا روزنامه نگار گفته شود که در حالی که انجام یک کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب در برخورد با خبرنگاران در اظهارات عمومی و در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر بیش از خود نظر در مورد شیوع کروناویروس که در اوایل سال جاری تاکید کرد تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا ایالات متحده در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از این ویروس بیش از هر کشور دیگری در جهان از جمله چین که در آن اندیشه به سرچشمه گرفته است.

روز جمعه گفت که Hannity که او شک ضرورت برخی از درخواست کمک توسط دولت فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو (D) که درخواست کرده 30,000 هواکش برای دولت بيمارستانهای.

تبلیغات

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس نیوز دانشمند در روز جمعه. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Alcindor به ویژه در افرادی که سابقه درگیری در جلسات مطبوعاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها او را متهم درخواست یک “نژادپرستانه” سوال در مورد پشتیبانی خود را از آفریقا رای دهندگان آمریکایی در سال 2018 است.

در اوایل این ماه ناروا دوباره حمله Alcindor در یک نشست خبری پس از او پرسید: در مورد از بین بردن یک بیماری همه گیر تیم پاسخ بود که بخشی از شورای امنیت ملی که رئیس جمهور در آن زمان با برچسب “عرق” سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im