مغلوب ساختن پیشی جستن: Chokeholds صدا ‘دانشجو’ اما ‘به طور کلی باید به پایان رسید

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای وارن دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه Esper دستورات پس از عمل بررسی’ از گارد ملی نقش در اعتراضات بیشتر توضیح مفهوم chokeholds به عنوان “دانشجو” در مصاحبه ای که پخش جمعه هر چند او اذعان کرد که این عمل در پلیس باید به پایان رسید و در اکثر موارد.

فاکس نیوز لنگر هریس فاکنر که سیاه, فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن بر آنچه پلیس اصلاحات حمایت از او در میان ملی ناآرامی در پاسخ به مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او امیدوار است برای دیدن “قوی اما دلسوز policing” حرکت رو به جلو گفت: او دوست ندارد chokeholds قبل از رفتن به دفاع از عمل در شرایط خاص در برابر “سخت” و “بد” مردم است.

تبلیغات

“من فکر می کنم مفهوم chokeholds برای تلفن های موبایل بنابراین کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و توضیح داد که آن را اغلب یک ماده از قدرت بدنی و مورد به مورد و بر اساس.

“بنابراین شما باید مراقب باشید” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “با که می شود گفت آن خواهد بود, من فکر می کنم یک چیز بسیار خوب است که به طور کلی باید آن را به پایان رسید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توافق با فاکنر را ارزیابی شد که در آن یک “مقیاس کشویی” برای تعیین زمانی که یک سبد مناسب است بسته به شرایط.

“Chokehold چیز خوب است… به بحث در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استدلال که این ایده از ممنوعیت آنها را برای تلفن های موبایل مناسب بر روی سطح.

“اما اگر شما در حال فکر کردن در مورد آن و سپس شما متوجه شاید وجود یک بد مبارزه و افسر می شود کسی در یک موقعیت که در یک موقعیت دشوار” او اضافه شده است.

رئیس جمهور گفت: تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با chokeholds را در بسیاری از موارد در سمت چپ به محلی حوزه های قضایی, اما دولت فدرال می تواند با ارائه توصیه.

تبلیغات

ممنوعیت chokeholds تبدیل به یک مسئله کلیدی برای قانونگذاران در پی فلوید مرگ است. عمل آمده است تحت موشکافی بارها و بارها در پی پلیس درگیر قتل در سال های اخیر از جمله در مورد اریک گارنر.

گسترده پلیس اصلاحات لایحه پرده برداری کرد در این هفته توسط دموکرات ها در کنگره را ایجاد فدرال ممنوعیت chokeholds در میان چیزهای دیگر. جمهوری خواهان در سنا در حال کار بر روی لایحه خود را و معلوم نیست اگر آن را شامل یک سبد بان.

چندین دولت و دولت های محلی باید حرکت رو به جلو در ضمن به یاغی عمل از جمله در آیووا و محفل ققنوس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که کاخ سفید نهایی اجرایی به منظور “تشویق ادارات پلیس در سراسر کشور برای دیدار با جدیدترین استانداردهای حرفه ای برای استفاده از زور از جمله تاکتیک د-اند. رئیس جمهور هنوز به تایید هر گونه قانون در این مسئله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>