رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین توییتی از دستکاری های صوتی آن را به صدا مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس یک شبه مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس شیوع بیشتر به نام coronavirus یک “جعل” در تلاش برای جلب توجه به آنچه که از آن به عنوان دیدگاه توییتر دو استاندارد در پلیس سیاسی بیان.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری مدل دهید پس از یک آگهی منتشر شده توسط حزب دموکرات فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا و به ویژه گمراه کننده صوتی از مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف coronavirus به عنوان یک “جعل.”

رئیس جمهور کمپین اتحاد پرچم های متعدد دموکراتیک ویدئوها برای توییتر است که در آن او شنیده است تماس coronavirus یک “جعل” استدلال می کند که محتوای اجرا می شود گرفتار از رسانه های اجتماعی غول دستکاری رسانه دستورالعمل. توییتر کاهش یافته است به تحریم دموکراتیک تبلیغات.

تبلیغات

در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی منتشر شد پنج شنبه بایدن شنیده می شود گفت: “coronavirus جعل است.”

بایدن به نام هرگز coronavirus یک “جعل.” صوتی است که فریب آمیزی متصل به هم از دو زمان مختلف است که بایدن صحبت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال ساخت است که دموکرات ها نیز فریب آمیزی صوتی ویرایش شده آن را به صدا مانند تهمت به نام coronavirus یک “جعل.”

تبلیغات

این کمپین منتشر شده جدید بایدن صوتی برای دیدن اگر توییتر خواهد اجرای آن دستکاری رسانه های استاندارد در هر دو طرف و یا تنها در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

“توییتر تا کنون به طور موثر نهاد ‘بایدن حفاظت از قانون’ امتناع از درخواست خود را دستکاری رسانه های برچسب صوتی و تصویری از رئیس جمهور تهمت که هر واقعیت مستقل جستجوگر می گوید غلط است” مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی گفت. “این صدای جیر جیر نیروهای این موضوع می کند و توییتر تصمیم می گیرید. آن می تواند به اجرای آن قوانین دلخواه نسبتا مساوی و یا می توانید آن را باید در سیاست خود در معرض به عنوان کاملا بی اثر و یا یک حزبی شم. خود را حرکت می کند.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرچم مطالب جدید در توییتر که در آن گفته شده بود فریب آمیزی ویرایش آن را به نظر می رسد مانند رئیس جمهور بود به نام coronavirus یک “جعل.”

چند فیلم ترویج شده توسط دموکرات ها از جمله اولویت های ایالات متحده آمریکا, آگهی, بازدید شده اند و میلیون ها بار و ویژگی های صوتی از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “coronavirus این جدید خود را جعل.”

واقعیت چکرز در واشنگتن پست Snopes, PolitiFact و FacCheck.org تعیین کرده اند که این غلط است ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ویروس یک “جعل.” بلکه او با استفاده از این واژه در حالی که صحبت کردن در مورد دموکراتیک تلاش های سیاسی به ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را کامل نقل قول بود: “کوروناویروس. آنها سیاسی آن است. ما یکی از شغل های بزرگ به شما می گویند, ‘چگونه رئیس جمهور تهمت انجام می دهند؟’, “من هیچ چیز.’ آنها هیچ سرنخی آنها لازم نیست که هر گونه نشانه … و این جدید خود را جعل. اما شما می دانید که ما چیزی که بسیار شگفت انگیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد تهدید به اقدام قانونی در برابر ایستگاه های تلویزیونی در حال اجرا اولویت های ایالات متحده آمریکا ad.

و آن درخواست ارسال به توییتر به بررسی آگهی خود را تحت دستکاری رسانه دستورالعمل.

توییتر در پاسخ گفت که این تبلیغات را نقض نمی کند خود را دستکاری رسانه دستورالعمل.

تبلیغات

تا کنون توییتر تنها با استفاده از دستکاری برچسب های رسانه ای یک بار برای قرار دادن یک هشدار بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری.

تحریم از ویژگی های ویدئو فیلم بایدن گفت: “ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رسانه های اجتماعی شرکت تعیین می شود که برگ برنده های کمپین ویدیو را شامل نمی شود بایدن کامل سخنان و نتیجه گرفته شده است از متن.

در یک کلیپ کامل لحظه بایدن می گوید: “ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران اینجا. آن را باید یک مثبت کمپین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im