مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت ایستگاه تلویزیون بیش از دموکرات فوق العاده PAC آگهی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین روز دوشنبه ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر ویسکانسین تلویزیون برای اجرای یک آگهی برش توسط لیبرال فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا وی از سوی مامورین که به نام رئيس جمهور coronavirus یک “جعل.”

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص پولی خسارت و هزینه های قانونی از NBC وابسته WJFW-NBC از راینلند متهم ایستگاه از “عاملان تقلب در عمومی توسط بی پروا پخش [اولویت های ایالات متحده آمریکا] توهین آمیز و تبلیغات نادرست که WJFW-NBC می دانست و یا باید شناخته شده بود تولید از طریق استفاده از فن آوری است که به وضوح به تصویر کشیده بیانیه نادرست است.”

“این ناامید کننده است که WJFW-NBC خواهد آگاهانه در ادامه به پخش این پرهیاهو غلط آگهی و مرتکب دروغ بر مردم آمریکا حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارائه شده اثبات حسن نیت از آگهی کذب” جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به تهمت کمپین در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“ما به طور کامل انتظار می رود ایستگاه خواهد خود را تشخیص خطا و بلافاصله بس تحت [کمیسیون فدرال ارتباطات] تعهدات. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که در حال حاضر سمت چپ با هیچ گزینه ای به جز استفاده از نیروی قانون برای اطمینان از این غلط و توهین آمیز آگهی بس,” او اضافه شده است. “افترا قانون کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که رسانه های خبری در حال پاسخگو به بینندگان که باید قادر باشد اعتماد به صحت و حقیقت از مطالب پخش شده است.”

اخبار محلی ایستگاه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه به WJFW و دیگر ایستگاه های تلویزیونی در کلید میدان نبرد متحده در ماه گذشته هشدار آنها را در صورت اقدام قانونی برای اجرای اولویت های ایالات متحده آمریکا ad.

اولویت های ایالات متحده آمریکا بزرگترین دموکراتیک super PAC است که پشتوانه presumptive نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWhy جو بایدن ضعیف است در چین نظرسنجی پیدا کردن غیر منتظره مزیت: آمریکایی ها گیر در خانه حاضر به صحبت با جو بایدن ایجاد شور و هیجان خود را برای نامزدی در میان coronavirus? بیشترقرار داده شده است نزدیک به 7 میلیون دلار پشت تبلیغ است که در حال اجرا در فلوریدا و میشیگان و مینه سوتا پنسیلوانیا و ویسکانسین.

آگهی splices با هم کلیپ های صوتی از صدای شیپور کمرنگ جلوه دادن این ویروس بیش از یک گرافیک نشان دادن تعداد موارد در حال افزایش است.

تبلیغات

“Coronavirus این جدید خود را جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در آگهی. “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین است. یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند. هنگامی که شما به 15 نفر و در عرض چند روز است تو را به نزدیک به صفر است. ما واقعا فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ در نگه داشتن آن را به حداقل برساند. من می خواهم این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب که من درک می کنم. نه من نمی توانیم ،

واقعیت-چکرز باید گفت این اشتباه است که ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ویروس جعل و اشاره کرد که رئیس جمهور را کامل نقل قول نشان می دهد که او توصیف دموکراتیک تلاش های سیاسی به ویروس.

“کوروناویروس. آنها سیاسی آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه فوریه است. “ما یکی از شغل های بزرگ. به شما می گویند, ‘چگونه رئیس جمهور تهمت انجام شده است؟’ “من هیچ چیز.’ آنها هیچ نشانه. آنها لازم نیست که هر نشانه. … و این جدید خود را جعل. اما شما می دانید که ما چیزی که بسیار شگفت انگیز است.”

اولویت های ایالات متحده آمریکا آن ها را با تبلیغ استدلال تهمت بود با استفاده از کلمه “جعل” به تطهیر ویروس و تغییر سرزنش برای شیوع دور از دولت او.

“آگهی های ما با استفاده از یک سری از مغلوب ساختن پیشی جستن از کلمات خود را به نشان می دهد که او به عنوان تهدید این بیماری همه گیر و حتی به عنوان عفونت گسترش” جاش شورین یک استراتژیست برای اولویت های ایالات متحده آمریکا گفت: این تپه در اوایل این ماه.

“ما ایستاده حقایق در تبلیغ و هر ایستگاه تلویزیون موافقت کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت سقوط تخت. برگزاری مقامات منتخب ما پاسخگو مهم است زمانی که آنها در حال سقوط بر روی کار ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>