مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین در برگزاری تظاهرات: ‘رئیس جمهور این است که بهترین مرجع در این موضوع’

سخنگوی رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ادامه برگزاری تجمعات انتخاباتی با وجود گسترش کروناویروس گفت: در مصاحبه ای با فاکس کسب و کار شبکه استوارت Varney که مغلوب ساختن پیشی جستن است “بهترین مرجع در این موضوع است.”

سخنگوی کمپین Kayleigh McEnany گفت: این تظاهرات ادامه خواهد داد با وجود موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سر Anthony Fauci توصیه در برابر چنین بزرگ کرد.

“رئیس جمهور این است که بهترین مرجع در این موضوع است. او طول می کشد را به مشورت کلمات از هر کس در اطراف او است که عبارتند از [بهداشت و خدمات انسانی وزیر] الکس آذر است که عبارتند از دکتر Fauci که عبارتند از دیگران است. بنابراین من آن را ترک به رئیس جمهور” McEnany گفت. “در حال حاضر ما اقدام به عنوان طبیعی است.”

تبلیغات

McEnany نیز در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ادامه تکان دادن دست با متحدان سیاسی و شهروندان با وجود هشدارهای از کارشناسان بیماری های عفونی.

“او را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی او را به شستن دست های خود را — همه ما در حال انجام آن, اما, او یک مرد از مردم او را به مردم او حرکت دست خود را. این است که ماهیت کسب و کار,” او گفت:.

هر دو سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر اعلام کرده اند لغو تظاهرات برنامه ریزی شده با توجه به کروناویروس تهدید.

“جو بایدن است که به دنبال بهانه ای به مبارزات انتخاباتی و اجازه دهید من فقط اضافه کردن رسانه ها را بهترین امید برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعلیق خود را تظاهرات” McEnany گفت: متهم رسانه ها از تمایل مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو تظاهرات به نگه داشتن او را از به طور مستقیم در تعامل با هواداران است.

“و جو بایدن ما قطعا نمی خواهید به دنبال سرب خود را به عنوان او تلاش می کند برای پنهان کردن از مردم آمریکا,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>