رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Fauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر تر‘s جدید مدیر کمپین لایحه Stepien روز جمعه گفت که رئیس جمهور حمایت است کمتر در نظر سنجی و نظر سنجی نشان , جو بایدن,جو BidenPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی مذاکرات تجاری نباید اتصال کوتاه داخلی بحث بیشتر پیشرو با حاشیه نیست دقت منعکس کننده دولت از مسابقه.

در زوم ارائه با خبرنگاران Stepien رنگ یک تصویر گلگون رئیس جمهور ایستاده در مسابقه و اخراج نظرسنجی نشان بایدن ساختمان بزرگ منجر شود.

این مدیر کمپین گفت: تجزیه و تحلیل خود را از نظر سنجی عمومی نشان داد که آنها به طور معمول تحت-نمونه رای دهندگان جمهوری خواه. وی همچنین با اشاره به روند ثبت نام رای دهندگان در شش میدان نبرد آمده است که او گفت: در بر داشت تعداد زیادی از رای دهندگان جمهوری خواه و کاهش تعداد رای دهندگان دموکرات در دهه گذشته.

تبلیغات

و Stepien با اشاره به رای گیری اشتباهات از سال 2016 زمانی که بسیاری از میدان نبرد نظرسنجی ها و نظر سنجی های ملی نشان داد حزب دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonFox اخبار نظرسنجی نشان می دهد که تهمت انتهایی بایدن در میشیگان و مینه سوتا, پنسیلوانیا, طبخ, سیاسی, گزارش تغییرات چند سنا نژادها نسبت به دموکرات دموکرات فوق العاده PAC به راه اندازی شش رقم آگهی خرید حمایت بایدن در تگزاس بیشتر برنده شدن در روز انتخابات.

“این روند در حال رفتن به رفتن خود خسته شده اید تا شب انتخابات که ما حق هستیم و آنها اشتباه” Stepien گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن با 9 امتیاز در سراسر کشور در RealClearPolitics متوسط با بیش از 100 روز به قبل از انتخابات.

بایدن آگهی در شش هسته میدان نبرد ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا با توجه به RCP متوسط است.

در چهار نفر از کسانی متحده بایدن آگهی با 6 امتیاز و یا بیشتر است که در خارج از حاشیه خطا. نظرسنجی همچنین نشان می دهد بایدن در حال اجرا به مغلوب ساختن پیشی جستن در به طور سنتی قرمز متحده مانند اوهایو و تگزاس و جورجیا و آیووا.

تبلیغات

جمهوری خواهان در حال رشد نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن است رهبری برای یک شکست قابل ملاحظه خواهد کرد که همچنین هزینه ایران با اکثریت خود را در سنا است.

اما Stepien گفت: مبارزات انتخاباتی داخلی سنجی منعکس کننده واقعیت متفاوت است و او انتظار دارد انتخابات نزدیک در میدان نبرد با دولت انتخاب کنید تا فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مینه سوتا, New Hampshire, نوادا و مین.

“ما می دانیم که در اینجا در مقر ما چه ما شماره داخلی می گویند و این که چرا ما بیرون آمدن اعتماد به نفس آرام در طرح ما و در ماموریت ما” Stepien گفت.

“این خواهد بود که یک knockdown dragout مبارزه با به پایان است,” او اضافه شده است. “من صرف شب انتخابات 2016 در سالن رقص هتل بلکه در ستاد انتخابات ارسال بازشماری وکلا به متحده به این دلیل که مسابقات شد تا در بسیاری از مکان ها. من انتظار ما مبارزات انتخاباتی خواهد بود انجام دقیق همان چیزی که فقط در حدود 100 روز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de