مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین حذف نیروی هوایی یک عکس پس از آن اشاره کرد این است که از سال 2004

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر‘s مدیر کمپین براد Parscaleبرادلی (براد) جیمز ParscaleMORE روز یکشنبه با حذف یک صدای جیر جیر از یک عکس از یک نیروی هوایی در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., که او استفاده می شود در استقبال از رئیس جمهور در طول سفر خود به دیتونا 500 پس از کاربران با اشاره به عکس بود و در واقع از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در سال 2004 سفر خود به مسابقه.

در یک تصویر اولیه پست گرفته شده توسط سی ان ان با ریاست جمهوری هواپیما می تواند دیده می شود در کنار یک ورزشگاه بسته بندی شده از طرفداران نسکار در Daytona International Speedway آن را به عنوان آماده خود را به پرواز با پرزیدنت بوش.

“realDonaldTrump برنده #Daytona500 قبل از thxe نژاد حتی آغاز شده است” Parscale زیر نویس عکس.

تبلیغات

با توجه به سی ان ان این بود تا چند ساعت و هزاران نفر از واکنش های بعد از آن که رئیس جمهور مدیر کمپین حذف پست قرار داده تا دیگر با یک تصویر از یک نیروی هوایی پرواز در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از این آخر هفته.

جاناتان Ferrey عکاس که اسیر 2004 عکس, گفت اخبار شبکه “من یک مقدار زیادی از همکاران با استعداد عکاسی دیتونا 500 این سال است. من متاسفانه امروز وجود دارد اما ظاهرا من برنده دیتونا 500 عکاسی قبل از مسابقه حتی آغاز شده است.”

خود عکس نیز به نظر می رسد در نوشتن از روزانه سیم در روز یکشنبه بود که با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن Wows دیتونا جاده سریع السیر موجد خسارت توسط نیروی هوایی یک مسابقه بیش از جمعیت است.” همانطور که از صبح روز دوشنبه, عکس هنوز هم در از پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>