مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’

کمک های مردمی کمیته برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate کمیته ای برای بررسی منشاء پاسخ به کروناویروس همه گیر Jalbi teases امکان از شخص ثالث ریاست جمهوری پیشنهاد یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین ارسال یک درخواست برای کمک به کمک به رئیس جمهور “نگه چین پاسخگو” با دادن به او گشتند پیشنهاد.

درخواست تجدید نظر بر اساس تهمت های مکرر broadsides برابر چین بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس به عنوان او به دنبال پین سرزنش جهانی همه گیر در پکن.

“چین شده است دروغ گفتن و انجام همه چیز آنها می توانند به پوشش گسترش COVID-19 در کشور خود” کمیته نوشت. “این کاملا ننگین و ما نمی توانیم ایستاده و انجام هیچ چیز نیست.”

تبلیغات

“رئیس جمهور تهمت همواره سخت بوده است, در چین, اما او نمی تواند آنها را نگه دارید پاسخگو در خود دارد. به همین دلیل او را دعوت شما را به ایستادگی کردن با او و چین پاسخگو برای دروغ و فریب آنها در طول Coronavirus بیماری همه گیر.”

این کمیته افزود که هدف آن جلب 10,000 کمک های مالی قبل از نیمه شب.

به جمع آوری کمک مالی درخواست piggybacks خاموش افزایش انتقاد از تهمت و کنگره جمهوری خواهان بیش از پکن گزارش عنوان میزان شیوع کروناویروس در چین است.

تبلیغات

“من نمی دانم اگر شما می خواهم می گویند چین به سرزنش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته. “قطعا ما نمی اولیه بر روی آن اجرا کنید. آن شده اند که مفید است اگر ما تا به حال در مورد آن شناخته شده قبلا. اما آن را از چین می آید و آن را نه یک سوال در مورد که – هیچ کس سوال که.”

دشوار و بلاغت در جمع آوری کمک های زمین روز شنبه در تضاد با سخنان ناروا ساخته شده در اوایل سال جاری زمانی که رئیس جمهور ستایش پکن در پاسخ به COVID-19 شیوع tweeting در ماه ژانویه که “ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>