مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مطالبات CNN عقب نظرسنجی نشان بزرگ بایدن منجر

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین فرستاده است بس و دست برداشتن نامه ای به سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker خواستار آن است که شبکه جمع شدن آن نظرسنجی اخیر نشان تهمت انتهایی دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب , جو بایدن,جو BidenGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بایدن با جمع آوری کمک هریس برد .5 میلیون رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات بیشتر با 14 امتیاز.

تقاضا از این کمپین به سرعت رد شده توسط سی ان ان: سخنگوی مت Dornic در روز چهارشنبه.

“ما ایستاده ایم با ما نظرسنجی” Dornic گفت: در یک داستان از سی ان ان گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تقاضا است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را شدت انتقاد کرد بیش از سی ان ان نظر سنجی که انجام شد توسط SSRS و اوایل این هفته منتشر شد. این بررسی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی معاون سابق رئیس جمهور با 55 درصد به 41 درصد حاشیه در میان رای دهندگان ثبت شده.

“این یک شیرین کاری و ساختگی نظرسنجی به علت رای دهندگان سرکوب سرکوب حرکت و شور و شوق برای رئیس جمهور و در حال حاضر کاذب نمای کلی از واقعی پشتیبانی در سراسر امریکا برای رئیس جمهور” می خواند نامه ای امضا شده توسط برگ برنده 2020 ارشد مشاور حقوقی جینا الیس و کمپین افسر ارشد عامل Michael Glassner.

این نامه که به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن pollster جان مک لافلین همچنین خواستار یک “کامل و عادلانه و آشکار جمع شدن عذرخواهی و روشن برای اصلاح آن گمراه کننده نتیجه گیری در حالی که همچنین این ادعا که نظرسنجی “طراحی شده برای گمراه کردن رای دهندگان آمریکایی از طریق یک پرسشنامه گرایش و اریب شدند.”

تبلیغات

سی ان ان نویسنده هنری Enten و CNN Politics خبرنگار ورونیکا Stracqualursi عقب رانده در مک لافلین در یک داستان گزارش در این نامه است.

“مک لافلین می گوید: سی ان ان بررسی است ‘به صورت اریب ضد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی از تنها 25 درصد جمهوری خواه است.’ که در صد از پاسخ دهندگان این است سازگار با چند سنجی بزرگ است که با استفاده از زنده مصاحبه های تلفنی که با ارائه مطمئن ترین عکس از مسابقه” Enten و Stracqualursi توضیح داد.

“مک لافلین این هفته استدلال کرد که نظرسنجی باید شامل یک سوم از جمهوری خواهان در نظرسنجی را منعکس 33 درصد است که آنها خود را در سال 2016 رای اما نظرسنجی های خروج تقریبا همیشه باید بالاتر سهام پارتیزان و پایین سهام مستقل نسبت به پیش از انتخابات تلفن نظرسنجی” آنها اضافه کنید.

سی ان ان/SSRS نتیجه همچنین مکان های رئیس جمهور تصویب در 38 درصد پایین ترین تعداد در 17 ماه در نظرسنجی.

یک نظرسنجی گالوپ منتشر شد یکشنبه اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن در 39 درصد مارک 10-نقطه قطره از ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>