مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین متوقف ماند آن تبلیغات دیجیتال تلاش برای “نقد و بررسی” استراتژی خود یک کمپین رسمی گفته NBC News.

کمپین رسمی با اشاره به تغییرات اخیر در کارکنان به عنوان یک دلیل برای آگهی خرید توقف با توجه به NBC.

“با رهبری تغییر در مبارزات وجود دارد طبعا بررسی و ریز تنظیم از کمپین استراتژی است. ما خواهید بود در مدت کوتاهی حتی بیشتر از زور و اجبار در معرض جو بایدنجو BidenTrump کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش Nunes کاهش به پاسخ اگر او موفق به دریافت اطلاعات از اوکراین نماینده مجلس به معنای آسیب بایدن نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن بیشتر به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از چپ رادیکال جناح” کمپین رسمی گفت.

تبلیغات

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscaleبرادلی (براد) جیمز ParscaleMORE شد تنزل مقام در اوایل این ماه با معاون مدیر کمپین لایحه Steipen در نظر گرفتن محل خود.

مبارزات انتخاباتی صرف تقریبا هیچ چیز بیش از دو روز گذشته در رادیو و تلویزیون تبلیغات و هنوز به کتاب تبلیغات برای بسیاری از ماه آگوست به NBC. خروجی رسانه ها تجزیه و تحلیل داده ها از تبلیغات تجزیه و تحلیل ویرجینیا رسانه های مبتنی بر هوش شرکت است.

تصمیم می آید را به عنوان مبارزات انتخاباتی نیز متوقف آگهی خرید در میشیگان یک نوسان کلید دولت رئیس جمهور برنده بیش از هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTrump کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن این یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات تغییر شکل میدان نبرد نقشه بیشتر (D) در سال 2016. این کمپین هنوز هم مقدار زیادی از آگهی های پوشش در دولت بود که در حال حاضر خریداری شده برای ماه سپتامبر است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و RNC ساخته اند بی سابقه سرمایه گذاری های مالی در میشیگان در حال حاضر این چرخه و به لطف تلاش های خود را به حزب جمهوری خواه میشیگان ساخته شده است قوی ترین و پیچیده ترین عملیات زمینی دولت تا به حال دیده” لورا کاکس صندلی میشیگان حزب جمهوری خواه گفت: تپه.

“ما با اعتماد به نفس است که رئیس جمهور تعهد اصلی به میشیگان به پیروزی منجر خواهد شد در دریاچه های بزرگ این دولت نوامبر – فقط به عنوان آن را در سال 2016” کاکس گفت.

رئیس جمهور در حال حاضر مسیرهای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (D) در بیشترین رای گیری ملی و در بسیاری از کلید نوسان متحده از جمله میشیگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر