مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس حزب دموکرات ‘داغ در ظروف سرباز یا مسافر’ پس از کارولینای جنوبی بحث

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ناودان حزب دموکرات پس از ستیز اصلی بحث در چارلستون S. C. شاهد درگیری شدید میان هفت کاخ سفید مدعی روی صحنه.

“از حزب دموکرات است ظروف سرباز یا مسافر داغ و مناظره امشب بیشتر شواهدی وجود دارد که یکی از این نامزدها جدی است و یا می تواند ایستادن پا به پا با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر,” Kayleigh McEnany این تهمت کمپین ملی دبیر مطبوعاتی در بیانیه ای گفت:. “مهم نیست که ظهور از قتل عام رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را تسلط در نوامبر است.”

به نظر آمد و پس از دو ساعت کارولینای جنوبی بحث مشخص شده بود توسط چند آتشین مبادلات با نامزدها به خصوص پس از رفتن سن. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (I-Vt.), فعلی پیشتاز و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر.

تبلیغات

“پوتین فکر می کند تهمت باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت ساندرز در اوایل با اشاره به گزارش هایی که ظاهر این هفته گفت که روسیه در حال برنامه ریزی برای دخالت در سال 2020 نژاد برای افزایش Sanders.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (D-جرم.) آمار بلومبرگ بیش ادعایی خود را در گذشته درمان کارکنان زن آوردن یک ادعا جنسیتی نظر بلومبرگ ساخته شده به یک کارمند زن در دهه 1990 است.

“تا پایان سال اول من مشخصه ، اصل آرزو من باشید و به من کار به شخص دیگری. بارداری تبعیض ؟ شما شرط می بندم. اما من 21 ساله بود. من یک اتحادیه برای محافظت از من. من نمی باید هر قانون فدرال در کنار من” وارن گفت. “حداقل من یک رئیس که به من گفت:” کشتن آن.”

بلومبرگ رد این اتهام با وارن عقب هل دادن و دعوت از او برای آزادی زن کارمندان سابق خود را از عدم اطلاع توافق نامه.

CBS اخبار مدیران در این رویداد تحت آتش در رسانه های اجتماعی خود را برای دست زدن به گرم تداخل.

شمع در آمد در آخرین مناظره قبل از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه و سه شنبه در یک هفته ترک نامزدهای رقابت برای انتخاب کنید تا حرکت به عنوان مهم کشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>