مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اقدام به خرید بالای تبلیغات نقطه در یوتیوب برای روز انتخابات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین خریداری کرده است فضای تبلیغاتی در یوتیوب صفحه اصلی برای روز انتخابات.

کمپین خریداری شده از سایت را magazine on Nov. 3 در سراسر کشور یک فرد آشنا با این معامله گفته بلومبرگ. در حالی که جزئیات آگهی خرید اعلام نشده هزینه تبلیغات چنین تخمین زده شده است که از صدها هزار دلار به بیش از 1 میلیون دلار در روز است.

“در گذشته مبارزات پکس و گروه های سیاسی باید اجرای انواع تبلیغات منتهی به روز انتخابات” رسمی برای شرکت گفت بلومبرگ. “همه تبلیغ همین روند را دنبال و خوش آمدید به خرید magazine فضا به عنوان طولانی به عنوان تبلیغات خود را مطابق با سیاست های ما.”

تبلیغات

رئیس جمهور سابق اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد کمپین نیز خریداری magazine برای روز انتخابات قبل از میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyDemocratic سنا کمپین بازوی مطرح شده بیش از .5 میلیون در ماه ژانویه در دنباله: سنا اوباما امیدوار کراوات خود را به ناروا تهمت بافندگی به عنوان flashpoint در آلاباما در سنای نبرد بیشتر حال مسجل جمهوری خواه نامزدی عروسکی Goff اوباما در زمانی دیجیتال مدیر گفت: انتشار.

“این به یک مشکل ساختاری ذاتی در داشتن یک رقابت اصلی در برابر یک مناظره” گفت: بلومبرگ.

در پی اعمال محدودیت های جدید در کمپین’ ظرفیت برای هدف قرار جمعیتی در ماه نوامبر گذشته گوگل قبلا در نظر گرفته disallowing magazine ads از مبارزات انتخاباتی در روز انتخابات و به جای آن در حال اجرا حزبی get-out-the-رای در تبلیغات یک فرد با آگاهی از مذاکرات گفته بلومبرگ اما این شرکت در نهایت تصمیم به ترک این عمل در حال حاضر در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>