مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حملات بایدن در تجارت, بهداشت و درمان و تناسب اندام برای

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای coronavirus بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر‘s کمپین روز یکشنبه پیش نمایش خطوط حمله و آن را در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر اگر او را دموکراتیک نامزد گفت: آن را به زودى او را به عنوان نا مناسب برای دفتر در حالی که که او را از لحاظ ایدئولوژیک هم تراز با سن. برنی ساندرزسناتور SandersBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر (I-Vt.), خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران تهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: این کمپین را که مورد بایدن گذشته برای حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) تا به حال منجر به هزاران کارخانه بسته شدن در میدان جنگ آمده است که می تواند در تعیین نتیجه 2020 انتخابات.

“اسطوره جو بایدن یقه آبی تجدید نظر خواهد بود اگر او نامزد” Murtaugh گفت. “او یک مشکل بسیار جدی در این کشورها … او رای دادند نفتا; او اوباما رئیس تشویق کننده در مشارکت ترانس پاسیفیک … کسانی که بدنام هستند کار قاتلان … جو بایدن جدی آسیب پذیری در آن دسته از مسائل است.”

تبلیغات

ساندرز گرفته شده همان خط حمله در برابر بایدن. Sanders مبارزات انتخاباتی هشدار داده است که برگ برنده استفاده خواهد کرد این موضوع از تجارت برای متقاعد کردن رای دهندگان در میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که دموکرات ها در حال قطع از منافع اقتصادی از آمریکایی ها عادی است.

اگر کل 2016 کالج انتخاباتی نقشه همان باقی می ماند اما دموکرات ها پیروزی میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا آنها را اصلاح کاخ سفید است.

این بایدن کمپین قبلا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین شده است بسیار مضر به کشاورزی و صنایع تولیدی در سراسر غرب میانه و زنگ کمربند متحده است.

“[تهمت است] ثابت شده است که او را وحشت زده به دنبال جو بایدن در چشم حتی رفتن تا آنجا که به خود استیضاح زمانی که او را به اجبار یک کشور خارجی به دروغ گفتن در مورد معاون رئیس جمهور گفت:” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس. “اما همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده که با شکست در تلاش بود تا ثابت کند که جو بایدن تنها کاندیدایی است که می تواند غلبه و شکست رئیس جمهور لام ماشین. آنها حق بود دست پاچه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز روز یکشنبه گفت که این امر بازیگران بایدن تلاش برای ساخت در ObamaCare از طریق یک گزینه را به عنوان معادل یک دولت تصاحب صنعت بیمه بهداشت و درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توصیف بایدن را برای حمایت از یک گزینه را به عنوان یک حرکت آهسته نسخه ساندرز پیشنهاد مدیکر برای همه و گفت که نتیجه نهایی این خواهد بود که همان از بین بردن خصوصی برنامه های مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

“آنها در حال اجرا در دولت سوسیالیسم است که آن را به نام” Murtaugh گفت. “بهداشت و درمان, آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد یک دولت تصاحب کل سیستم … جو بایدن استفاده از یک گزینه این است که یک برگ انجیر و فقط یک راه برای رسیدن به همان نتیجه است.”

دموکرات ها مشتاق به ساخت ObamaCare پیشنهاد یک گزینه آنها می گویند را حفظ بیمه خصوصی در حالی که اجازه می دهد مردم در ObamaCare برنامه ها و کارفرمایان به انتخاب جدید مدیکر-بر اساس طرح بیمه اگر آنها می خواهند به.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یکشنبه استدلال کرد که گزینه “جمعیت می های بیمه خصوصی” و لگد 180 میلیون نفر از مردم خود حمایت کارفرما در نظر دارد.

“معاون رئیس جمهور بایدن شد, ابزاری برای ساخت قانون مراقبت مقرون به صرفه و او را در حال اجرا برای ساخت آن با یک مدیکر-مانند عمومی گزینه” گفت بیتس. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعریف شده ریاست جمهوری خود را با تلاش به بهداشت و درمان به دور از میلیون ها نفر از خانواده ها و روده پوشش برای شرایط موجود فقط به طوری که او می تواند به غنی و در عین حال یکی دیگر از مالیات را کاهش دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین بالا بردن سوال در مورد بایدن آمادگی برای گفته خود flubbed سخنان در مبارزات انتخاباتی خواهد شد و مسئولیت عمده را برای او.

“او می شود در مرحله و دچار سردرگمی آنچه دولت او در” Murtaugh گفت. “او فکر می کند مارگارت تاچر است که هنوز نخست وزیر بریتانیا. او نمی تواند جلو , باراک اوباما,باراک حسین ObamaObama علائم 55 در سالگرد “یکشنبه خونین “‘ مارس تهمت مجموعه برای کبودی علیه بایدن Deval پاتریک پشت بایدن بیشترنام از هوا. او را بد نامزد شده است. او هرگز در این. من مطمئن هستم که چرا هر کسی فکر کرد که او می تواند خوب این زمان در اطراف.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مهمات اگر او معلوم می شود حریف ما,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گردش شده است فیلم های آنلاین از بایدن misspeaking ظاهر می شود و یا اشتباه در کمپین بلیزرز.

بایدن حامیان باید بازیگران انتقاد بی رحمانه و قلدری و اشاره کرد که بایدن در برخورد با لکنت زمانی که او جوان بود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که آسیاب های بادی باعث سرطان می شود که تغییر آب و هوا است ‘, چینی, جعل,’ تماس های خود را پایدار نابغه ” و ارائه کرده است پیشگامانه بینش است که طوفان ‘از نظر آب و گفت: مردم این خوب بود برای رفتن به محل کار هنگامی که شما با کروناویروس که او botching فدرال پاسخ به در حال حاضر” یک مشاور ارشد بایدن کمپین گفت. “اگر او واقعا می خواهد برای رفتن وجود دارد خوب است. بینگ بونگ.”

اما خطوط جدید از حمله نشان می دهد که چگونه عرق 2020 مسابقه به احتمال زیاد مهم نیست که دموکرات ها معرفی کنند.

بایدن در حال حاضر دارای یک نماینده رهبری بیش از ساندرز در مسابقه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری پس از پیروزی 10 از 14 متحده در روز سه شنبه ساخت و او را بی چون و چرای حزب سوسیالیست و likeliest به نفع نامزدی, با توجه به بسیاری از تحلیلگران سیاسی.

ساندرز است که هنوز هم رقابتی, اما, و این است بانکداری قوی در میشیگان اولیه روز سه شنبه به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که مهم نیست که پدیدار می شود که از آنها می خواهم بازیگران دموکراتیک نامزد به عنوان “دو روی یک سکه هستند.”

“برای بیش از یک سال برنی-AOC بال در تماس بوده است سیاست عکس,” Murtaugh گفت. “ما در حال حاضر به این دو: جو بایدن و برنی ساندرز. آنها معتقدند در تقریبا تمام مسائل مهم آنها بوده است صحبت کردن در مورد از آغاز این مسابقه است.

“صرف نظر از آن بیرون می آید انتهای دیگر آنها در حال اجرا در دولت سوسیالیسم که آنچه در آن نامیده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>