مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Inslee یک ‘مار’ در میان شیوع کروناویروس در واشنگتن

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSurveillance مقابله گریزان به عنوان مهلت Coronavirus نگرانی زندگی روزمره را مختل یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی بیشتر در جمعه ناودان واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleePence, Inslee خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با آرنج دست انداز جلوتر از coronavirus جلسات تپه 12:30 گزارش: وارن قطره از سال 2020 مسابقه Coronavirus شیوع گسترش به 18 متحده بیشتر (D) به عنوان دولت هایش با شیوع coronavirus تماس او را یک “مار” برای انتقاد از دولت در پاسخ به این بیماری است.

رئیس جمهور خواسته شد در طول یک تور از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مورد معاون رئیس جمهور پنس سفر یک روز زودتر به واشنگتن که در آن پنس ملاقات با Inslee و دیگر مقامات دولتی را به بحث در مورد ویروس.

“به من گفت: Mike نمی شود افتخاری به فرماندار چرا که فرماندار یک مار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Inslee. “من گفت:,” اگر شما خوب به او امکان استفاده خواهد شد.'”

تبلیغات

“اجازه دهید من فقط به شما بگویم ما یک مقدار زیادی از مشکلات با فرماندار. … بنابراین مایک ممکن است خوشحال اما من نه” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه ادعا دموکرات خواهد رد به او بدهد اعتباری بدون در نظر گرفتن کیفیت در پاسخ به کوروناویروس.

پنس تقدیر Inslee کار مبارزه با coronavirus در واشنگتن در یک نشست خبری در روز پنج شنبه شب. Inslee افزود که او و معاون رئیس جمهور بود و گفتگوهای سازنده اما تا حد زیادی dodged سوالات خود را در مورد مسائل با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Inslee که زد مختصری از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته پیشنهاد هفته گذشته پس از تماس با پنس که دولت موفق تر خواهد بود در پرداختن به این ویروس اگر آن را “گیر به علم و حقیقت رو گفتم.”

واشنگتن شده است نقطه کانونی coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

دولت تایید کرده است 70 مورد از این ویروس با 11 مرگ و میر. Inslee با اعلام وضعیت اضطراری به عنوان دولت مارشال منابع برای مبارزه با ویروس.

شده اند وجود دارد 12 coronavirus مربوط به مرگ و میر تا کنون در ایالات متحده با یک کالیفرنیا ساکن مرگ در روز چهارشنبه. مقامات تایید کرده اند بیش از 200 مورد در ایالات متحده از جمله کسانی که عودت از چین و یک الماس شاهزاده کشتی کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>