مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSecond فرد می میرد از کروناویروس در آمریکا بایدن مجموعه های دیدنی در کلید فوق العاده سهشنبه متحده در میان نوظهور حرکت پنس جامد نقش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سرباز مطلب گفت: سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegTrump: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی’ Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری Sanders, وارن در ماساچوست: نظرسنجی بیشتر‘s خروج از 2020 مسابقه شد نشانه آن است که دموکراتیک ایجاد شد coalescing در اطراف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenObama به نام بایدن به او تبریک می گویم پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بایدن مجموعه های دیدنی در کلید فوق العاده سهشنبه متحده در میان نوظهور حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی بیشتر در تلاش برای جلوگیری از دیابت برنی ساندرزسناتور SandersObama به نام بایدن به او تبریک می گویم پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بایدن مجموعه های دیدنی در کلید فوق العاده سهشنبه متحده در میان نوظهور حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی بیشتر (I-Vt.).

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده در یک صدای جیر جیر که اکثریت Buttigieg آرای در سه شنبه متحده را به بایدن در نتیجه hamstringing ساندرز شانس به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات.

“پیت Buttigieg است” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “همه از او SuperTuesday آرا را به خواب آلود جو بایدن. بزرگ زمان. این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی – هیچ نامزدی دوباره!”

رئیس جمهور است و اغلب با بازی کردن در توییت خود این ایده که دموکراتیک نخبگان در حال توطئه برای خودداری نامزدی حزب دموکرات را از Sanders, اتهام ساندرز خود حامیان اتهام رخ داده است در سال 2016.

Buttigieg انجام شده را تحت در آیووا قفقاز در اوایل این سال تقریبا مقید ساندرز در کل آرا به اشتراک گذاری و اندکی او را در به طور کلی تخصیص نمایندگان ایالت. در اولیه پس از آن مسابقات او موفق به انجام به طور مشابه در آینده های دور یک چهارم در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>