مغلوب ساختن پیشی جستن: بلومبرگ مرا به یاد جب بوش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح” بیشتر مورد حمله قرار دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergFormer HUD وزیر انتقاد بلومبرگ در سیاست مسکن سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا که در آن سال 2020 نامزد ایستاده در سه شنبه سنجی بیشتر در یک توییت در روز پنج شنبه تماس با سابق شهر نیویورک شهردار یک “بازنده” که او را به یاد سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب بوش (R) که زد در برابر تهمت در سال 2016.

“مینی مایک بلومبرگ بازنده است که پول اما نمی توانید بحث و صفر حضور شما را ببینید. او مرا به یاد یک نسخه کوچک از جب ‘کم انرژی’ بوش اما جب بیشتر سیاسی مهارت و درمان جامعه سیاه و سفید خیلی بهتر از مینی!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در خط حمله جدید علیه بلومبرگ.

تبلیغات

بوش زد در برابر تهمت در ریاست جمهوری 2016 اولیه و به سرعت تبدیل به یکی از نهایی-نامزد مورد علاقه اهداف در مذاکرات اولیه زمینه است. بوش لقب “کم انرژی جب” پس از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نبود جاذبه در بحث اجرای یک نام مستعار است که گیر کرده در طول خود را شکست خورده اصلی پیشنهاد.

رئیس جمهور بارها رفته پس از عصر ایران, در روزهای اخیر, دوبله پنج فوت و هشت شهردار سابق “مینی مایک.”

“مینی مایک 5’4″ جمعی از مرده انرژی که نمی خواهند به بحث در مرحله حرفه ای این سیاستمداران است. هیچ جعبه لطفا. او متنفر دیوانه برنی و با پول به اندازه کافی احتمالا او را متوقف کند. برنی مردم آجیل را!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در پیگیری صدای جیر جیر.

تبلیغات

ایسنا راه اندازی اواخر پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه نوامبر و در پی را تا زمین با رها کردن صدها میلیون نفر از خود را به دلار در یک تبلیغات حمله رعد اسا در سه شنبه و کلی انتخابات نوسان متحده است. هر چند او با پرش چهار نامزد مسابقات مقدماتی حزب دموکرات چرخه او افزایش یافته است در رای گیری ملی در زمان هدف قرار دادن مقام سوم.

بلومبرگ تبلیغات اغلب متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن با بسیاری از گفته او نالایق است ، شهردار سابق نیز متعهد به استفاده از خود را سنگین جنگ قفسه سینه برای حمایت نهایی دموکرات نامزد باید او موفق به پیروزی این حزب نامزدی.

.@realDonaldTrump – ما می دانیم که بسیاری از مردم در نیویورک است. پشت سر خود را به شما می خندند و تماس شما یک کارناوال پارس دلقک. آنها می دانند که شما به ارث برده ثروت & حیف و میل آن با احمق معاملات و بی کفایتی. من ضبط و منابع به شما را شکست. و من خواهد شد” او توییتی در پاسخ به رئیس جمهور آخرین broadsides.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می بیند بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش Limbaugh در Buttigieg: آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله ” سی ان ان اعلام دموکراتیک سالن شهر در نوادا بیشتر (I-Vt.) به عنوان 2020 دموکراتیک اولیه میدان فعلی frontrunner گفته است که رای گیری پیش از بلومبرگ “از آنجا که ساندرز اتحاد پیروان واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma