مغلوب ساختن پیشی جستن: بلومبرگ ، Klobuchar ‘گروگان’ در بحث دموکراتیک

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ قانونگذاران رنگ تصاویر مختلف از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فرصت منطقه’ برنامه ما باید به نوبه خود نه به ما سر از اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی بیشتر در روز پنج شنبه مسخره مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره’ بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (D-Minn.) برای عملکرد خود را در بحث دموکراتیک یک شب زودتر گفت: دو نامزدهای میانه “خفه.”

رئیس جمهور riffed گسترده در این بحث در طول یک تظاهرات در کلرادو اسپرینگز., چیدن بلومبرگ و Klobuchar به طور خاص برای عملکرد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا حد زیادی اجتناب حمله به سناتور ایالت مینه سوتا تا کنون با اشاره به تبادل است که در آن از او خواسته پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر اگر او نشان می دهد او گنگ بود برای اینکه قادر به نام رئیس جمهور مکزیک.

تبلیغات

“چگونه در مورد Klobuchar. آیا شما او را ؟ او خفه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تظاهر به چوک به لذت از جمعیت است. “او نمی تواند نفس بکشد.”

“چگونه در مورد آن ؟ ‘آیا شما گفت من گنگ است؟'” او ادامه داد. “بود که در پایان مبارزات انتخاباتی خود را در کتاب من است. شما نمی گویم که حتی اگر آن را درست است.”

تبلیغات

تهمت نیز bashed بلومبرگ در طول تبدیل به سابق شهر نیویورک شهردار برای اولین حضور خود را در بحث دموکراتیک مرحله.

“این بسیار بزرگ رتبه بندی, و شما می دانید چه ؟ مینی مایک نمی خوبی انجام شب گذشته” او گفت:. “من که قرار بود به او ارسال یک توجه داشته باشید گفت:” این آسان نیست برای انجام آنچه که من انجام آن است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن است تثبیت شده در بلومبرگ برای هفته ها پس از او وارد دموکراتیک زمینه بارها و بارها حمله به او در توییتر و مسخره کردن او را برای ارتفاع خود را. بلومبرگ صرف صدها میلیون دلار در پول خود را سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات حمله به رئیس جمهور.

بلومبرگ و Klobuchar هر دو به دنبال تحکیم حمایت در میان وزش رای دهندگان در حالی که سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر (I-Vt.) باقی می ماند و یا در نزدیکی بالای اکثر نظر سنجی ها در اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>