مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار ‘روند’ بخش در توییتر: “واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه!’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر لعنتی توییتر “روند” بخش در دوشنبه, صدای جیر جیر آن را “واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه!”

“بنابراین نفرت انگیز به تماشای توییتر به اصطلاح ‘روند’ که در آن sooo بسیاری از روند ها در مورد من و هرگز یک” تهمت ارسال شده است.

“آنها به دنبال هر چیزی که آنها می توانید آن را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است و ضربه آن را تلاش برای ایجاد آن روند,” او اضافه شده است.

تبلیغات

 

توییتر کاهش یافته تپه درخواست برای اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

رئيس جمهور در رابطه با توییتر که در آن او اغلب تبدیل به صحبت می کنند به طور مستقیم به حامیان رشد بیشتر ستیز در ماه های اخیر. رسانه های اجتماعی پلت فرم قرار داده و هشدارها و چک حقیقت بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن پست ممکن است در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: توییتهایی موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.”

توییتر همچنین اضافه شده یک مشاوره به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن توییتهایی که تهدید تظاهر کنندگان که می خواهند برای ایجاد یک “منطقه خودمختار” در واشنگتن مشورتی گفت: صدای جیر جیر توییتر را شکست قوانین در مورد رفتار توهین آمیز و تهدید به خشونت است.

تبلیغات

رئیس جمهور به دنبال مبارزه با آن را ممکن است به صدور یک فرمان اجرایی در نظر گرفته شده به سیستم عامل رسانه های اجتماعی از برخی حمایت های حقوقی, اگر چه کارشناسان می گویند منظور این است که تا حد زیادی بی دندان و می ایستد در لرزان حقوقی زمین.

نمایندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید بارها و بارها مورد انتقاد رسانه های اجتماعی پلت فرم در گذشته آن را متهم به ضد محافظه کار تعصب و سانسور.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany استدلال کرد که در ماه ژوئن مشاوره نشان توییتر شد خاموش تماس رئیس جمهور برای “نظم و قانون” در ایالات متحده در میان تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر