رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر شدت انتقاد کرد در رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) در پنجشنبه متهم او را از “نادرست صدا” در دولت coronavirus تلاش های امدادی در آخرین جنگ لفظی بین دو نیویورکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دو صفحه نامه منتشر شده توسط کاخ سفید به نام رهبر حزب دموکرات “بد” سناتور و استدلال کرد که او را از دست بدهند اولیه در برابر Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Maloney, Ocasio-کورتز تماس در FDA به تجدید نظر در ممنوعیت گی مردان از اهدای خون در میان کمبود یک شبه انرژی: دادگاه فلسطين تهمت لغو اوباما fracking قانون | قیمت نفت افت را تهدید می کند fracking بوم | سازمان حفاظت محیط زیست برطرف قوانین در فروش بنزین در میان coronavirus بیشتر (D-n. y.).

“با تشکر از شما برای دموکرات روابط عمومی نامه و نادرست صدا که اشتباه در هر راه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در افتتاح این نامه قبل از رفتن به بحث در مورد تلاشهای دولت در coronavirus.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه می آید پس از شومر فرستاده خود نامه صبح روز پنجشنبه درخواست از رئیس جمهور برای انتخاب یک افسر نظامی برای خدمت به عنوان یک “تزار” را برای نظارت بر تولید و تبادل تجهیزات پزشکی و لوازم در میان گزارش از دولت ها و بیمارستان ها است که آنها تحت مجهز برای تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد است.

“موجود فدرال رهبری از درجه اعتبار ساقط شده آمریکا را ترک کرده و با یک عینک زشت است که در آن ایالات و شهرستانها هستند به معنای واقعی کلمه دفاع از خود اغلب در تعارض و رقابت با یکدیگر هنگامی که در تلاش برای تهیه گرانبها لوازم پزشکی و تجهیزات” شومر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه خود اشاره کرد که معاون رئیس جمهور پنس نظارت بر دولت coronavirus نیروی کار و با اشاره به عقب Adm. جان Polowczyk که منجر FEMA در زنجیره تامین نیروی کار.

تهمت نیز در زمان بیشتر شخصی عکس در شومر متهم دموکرات از هدر رفتن زمان در “مسخره استیضاح جعل” و متهم ارشد سناتور نیویورک بودن “گم شده در عمل” از دولت بحث و گفتگو با نیویورک مقامات فدرال کمک های داده شده به دولت است.

“اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل که رفت haplessly برای همیشه لطفا برای و به پایان رسید تا رفتن هیچ جا (به جز افزایش my نظرسنجی شماره) و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن.’ جای تعجب نیست که AOC و دیگران در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا در برابر شما در اصلی. اگر آنها به احتمال زیاد برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

تبلیغات

جمهوری خواهان به طور فزاینده ای با اشاره به ماه-طولانی استیضاح مریم گلی به عنوان مانع کنگره از قادر بودن به گرفتن در مقابل بلندی مراقبت های بهداشتی بیماری همه گیر. سنا خود را آغاز محاکمه در اواسط ماه مارس و رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از دو خانه-تصویب مقالات در اوایل فوریه.

شومر اما خواست دولت فدرال در ژانویه. 26 به اعلام coronavirus بهداشت عمومی اورژانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به نظر می رسد به یک ضربت غیر مستقیم در شومر اخیر رسانه های حمله رعد اسا گفته این سناتور دموکرات است “گم شده در عمل به جز زمانی که آن را به می آید ‘را فشار دهید.'”

“من شناخته شده شما برای سال های بسیاری از, اما من هرگز نمی دانستند که چگونه بد یک سناتور شما برای ایالت نیویورک تا زمانی که من رئیس جمهور شد,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de