مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار Chris Wallace می پرسد “چه جهنم اتفاق می افتد’ به فاکس نیوز

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر مشت کردن در فاکس نیوز لنگر Chris Wallaceکریستوفر (کریس) WallaceChris والاس: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دست زدن به سلامت بحران اقتصادی خوبی “من نمی بینم که چگونه او می شود ضرب و شتم’ مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند از گریم روز پیش: ‘این هفته بعد در حال رفتن به نگاه بد’ Whitmer: فقدان ملی coronavirus استراتژی ” ایجاد یک متخلخل وضعیت بیشتر در روز یکشنبه در تماس تلفنی با “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان “مایک والاس سرحال” یک مرجع به والاس پدر مرحوم.

در یک صدای جیر جیر زیر برنامه را در قسمت روز یکشنبه تهمت و کنایه آمیز است که آن را یک “جدید ballgame” در فاکس نیوز, آخرین اشاره است که این شبکه را پوشش ریاست جمهوری خود تبدیل کرده است منفی است.

“فقط تماشا مایک والاس سرحال کریس والاس در @FoxNews,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من در حال حاضر متقاعد شده است که او حتی بدتر از چشمان خواب آلود چاک تادچارلز (چاک) دیوید ToddArkansas فرماندار: ‘من می خواهم برای دیدن یک راه بهتر” به تهیه تجهیزات پزشکی ما پزشک اورژانس می میرد پس از coronavirus علائم بایدن در قرنطینه جدول زمانی: ‘بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که بالا بردن انتظارات و سپس تماشای آنها را نقش برآب” بیشتر از ملاقات با مطبوعات(لطفا!), و یا مردم در محو کردن ملت است. چه جهنم است که اتفاق می افتد به @FoxNews. آن را یک کل جدید ballgame بیش از وجود دارد!”

تبلیغات

معلوم بود که آیا هر گونه خاص سخنان والاس در طول چهار قسمت از “فاکس نیوز یکشنبه” به دست آورده بود رئیس جمهور خاص خشم. یک نماینده از فاکس نیوز را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور حمله کرده است این شبکه چندین بار در طول سال گذشته در ماه فوریه به tweeting در پاسخ به این شبکه پس از یک مهمان در مقایسه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است (D) بحث اجرای برنامه در مقدماتی حزب دموکرات برای کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

در ماه اوت گذشته رئیس جمهور شکایت کرده است که این شبکه بود “تنها” در یک صدای جیر جیر به طور خاص هدف قرار دادن “Media Buzz” توسط هوارد کرتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>