مغلوب ساختن پیشی جستن حضور استفان میلر عروسی در هتل بین المللی ترامپ

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر در روز یکشنبه با حضور عروسی مشاور ارشد استفان میلرStephen MillerTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه بله دموکرات ها را مجبور به دفاع از خود آفریقایی-آمریکایی از پایگاه در برابر تهمت هریس کاسترو معرفی قطعنامه در محکومیت تهمت دستیار استفان میلر بیشتر در رئیس جمهور هتل در واشنگتن, دی سی, با توجه به کاخ سفید.

“رئیس جمهور در هتل بین المللی ترامپ برای عروسی خانم و آقای استفان میلر” بیانیه ای ارسال به خبرنگاران بخوانید.

رئیس جمهور شده بود در فلوریدا در اوایل روز یکشنبه برای حضور در نسکار 62 دیتون 500 بود که در نهایت به تعویق افتاد تا دوشنبه به دلیل آب و هوای نامساعد.

او در بازگشت به واشنگتن دی سی در مدت کوتاهی پس از 6:00 p. m. با توجه به گزارش.

با توجه به گزارش میلر ازدواج کتی Waldman, که قبلا به عنوان سخنگوی وزارت امنیت داخلی قبل از معاون رئیس جمهور پنس استخدام خود را به عنوان دبیر مطبوعاتی خود در سپتامبر گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>