مغلوب ساختن پیشی جستن حملات که میان انتقاد از خود coronavirus پاسخ

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با تهمت و نسبت ناروا به او می گوید می خواهم اقتصاد برای بازگشایی ‘با یک انفجار بزرگ” اما اذعان به آن ممکن است محدود گراهام پشت مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان هیچ پول برای کسانی که در آینده لایحه بودجه بیشتر است zeroed در سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان یک هدف جدید برای سرزنش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مدتها ایالات متحده است.

این حملات به عنوان تهمت می آید, انتقاد خود را در پاسخ به بحران و مناسب یک الگوی است که در آن رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در دیگر سیاستمداران و سازمان ها برای تغییر مسیر سرزنش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است skewered که برای مخالفت با محدودیت های مسافرتی و چین پیشنهاد سازمان تنبل بود در هشدار به جامعه جهانی در مورد رمان coronavirus تهدید به خودداری آمریکا بودجه برای بدن است.

تبلیغات

“آنها آن را به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه در نشست خبری. “آنها می تواند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها را شناخته و آنها باید شناخته شده است. و آنها احتمالا می دانند بنابراین ما به دنبال به آن بسیار دقت کنید.”

محافظه کاران در خصوص متهم می کند که, است که بیش از حد اعتماد از چین گزارش شده و در نتیجه آهسته به آماده شدن جامعه بین المللی برای رمان coronavirus.

کارشناسان بهداشت و توصیف برخی از انتقاد به عنوان موجه و استدلال می کند که چه کسی می توانست یک رویکرد بهتر در مقابله با شیوع این بیماری در مرحله اولیه.

“به خصوص در مرحله اولیه شیوع بیماری وجود دارد و بسیاری از عدم قطعیت” گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی. “ما باید برای نگه داشتن این در ذهن در هنگام ارزیابی که عملکرد. که گفت: من معتقدم که به عنوان یک متخصص آژانس بین المللی که از آن می گرفته اند یک رویکرد متعادل تر زمانی که ارزیابی, اظهار نظر, پاسخ به چین در واکنش به شیوع بیماری است.”

این است که به ضرب گلوله در مغلوب ساختن پیشی جستن بر تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان که است که هنوز هم پیشرو تلاش های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر. آمریکا در حال حاضر بزرگترین کمک کننده به چه کسی است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه هشدار داد در جهانی که رهبران سیاسی این ویروس می تواند منجر به “بسیاری از کیسه های بدن.”

تبلیغات

یک منبع دولتی گفت: احساس وجود دارد در میان برخی از که چه کسی در حال استفاده به عنوان یک قربانی توسط برگ برنده برای خود کاستی اما فرد مخالف با آن باور و گفت که باید بهتر تایید اطلاعات آنها دریافت شده از چین برای اطمینان از دقت آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است گسله برای تاخیر در تست و جمع بحرانی منابع که مانع ملت در پاسخ به این کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن خود مواجه شده است و انتقاد در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن شدت از ویروس و مقایسه آن را به آنفولانزا.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را دیدم هرگز یادداشت نوشته شده توسط تجارت مشاور پیتر ناوارو که هشدار در مورد احتمال این که coronavirus می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که همچنین می تواند باعث آشفتگی در اقتصاد است.

لارنس Gostin جهانی بهداشت استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون که در خدمت مختلف که متخصص مشورتی کمیته گفت: او خشم مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

“البته انتقاد سازنده به وارد در که فقط به عنوان وجود دارد و در مقابل کاخ سفید و پایتخت در اروپا” Gostin گفت. “اما اجازه دهید این را در چشم انداز. که تا به حال هیچ راهی به طور مستقل تایید چین داده است. این ایالات متحده بود که در همان موقعیت. آنها می توانند داده و آنها می توانند خود را تعیین. این واقعیت که چین نیست به طور کامل شفاف است که به سختی که گسل است.”

که نشده است تهمت را تنها هدف است.

او اندرز فرمانداران برای عدم به سهام تا در فن استدلال که نیویورک Gov اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, گزارش, بیمارستان, کمبود ‘یکی دیگر از جعلی پرونده’ | تهمت وزن انجماد بودجه که به نیویورک می بیند یکی دیگر از 731 مرگ و میر | ایالات نبرد برای منابع | مک کانل شومر رهبری برای برخورد شبانه دفاع: نیروی دریایی رئیس استعفا بیش از ناو هواپیمابر بحث | تهمت جایگزین پنتاگون IG | بیمارستان خدمه کشتی, عضو آزمایشات مثبت برای coronavirus NRA گزارش میسازد کردن ده ها تن از کارکنان در میان coronavirus بیشتر مسئول خود را کمبود.

او و دیگر مقامات نیز با اشاره به چین خود را برای یک دوره شرح داده شده coronavirus به عنوان چین virus.

کارشناسان گفت: خودداری از پول است که می تواند یک اثر مرگبار.

“خودداری پول را فوری و عواقب مخربی برای کسی که در وسط یک جهانی همه گیر” گفت: Stephen موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

موریسون گفت: چین آیا سزاوار برخی از انتقاد برای اقدامات خود اضافه کرد که این مهم برای جدا کردن چین اشتباه در پاسخ به این ویروس از چه کسی.

پکن نقاب میزان شیوع و برای هفته ها رد ارائه می دهد کمک از دانشمندان آمریکایی و متهم شده است underreporting تعداد آن از عفونت و مرگ است. با مقایسه این است که گناه از به تأخیر انداختن آن در بهداشت عمومی اورژانس اعلام و از ارائه بیش از حد ستایش برای چین اقدامات موریسون گفت.

محافظه کاران بسیج در سراسر تهمت است که کمک های مالی تهدید.

سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamGraham پشت مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان هیچ پول برای کسانی که در آینده بودجه لایحه سازمان ملل متحد تنوع زیستی رئیس بین المللی ممنوعیت از مرطوب ‘بازار’ گراهام می پرسد همکاران به پشتیبانی تماس بگیرید برای چین به مرطوب بازارهای بیشتر (R-S. C.) که ریاست مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه که ناظر به بودجه است که گفت: سه شنبه شب او نمی خواهد کمک مالی برای کسانی که در آینده تخصیص بسته تا سازمان خود را تغییر رهبری است.

“آنها شده ایم فریبنده آنها بوده است و آنها بوده است و چینی مدافعان. من فکر نمی کنم آنها یک سرمایه گذاری خوب در حال حاضر تحت رهبری ایالات متحده” گراهام گفت: در فاکس نیوز.

Tedros شده است طلبه برای ستایش چین در پاسخ به این ویروس است. سازمان به عنوان یک کل مواجه شده است و مقاومت بیش اوایل اظهارات در مورد انسان به انسان انتقال و چه شده است مشخص می شود به عنوان یک دیر تصمیم به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

در توییتی که در Jan. 14 که تحقیقات اولیه توسط مقامات چینی یافت می شود “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” از coronavirus. اما روز بعد این سازمان غربی اقیانوس آرام گفت که شواهد روشنی وجود دارد و حداقل برخی از انسان به انسان انتقال ویروس است.

کارشناسان پزشکی پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس شده اند محتاط تر در هنگام پرداختن به پرسش در مورد این که نقش مهمی در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

Anthony Fauciآنتونی FauciCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci: کشور باید در شکل خوب’ به بازگشایی مدارس در پاییز مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تعلیق کمک های مالی به کسانی که بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی sidestepped یک سوال در اواخر ماه مارس در مورد اینکه آیا نشان داد که طرفداری نسبت به چین گفت که او می خواست برای جلوگیری از ورود به سیاست است. او گرفته شده به طور منظم در گفتگو با Tedros و دیگر که مقامات در مورد پیشرفت در واکسن و ویروس اطلاعات از کشورها در سراسر جهان است.

دبورا Birx که هماهنگی دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس گفت: روز شنبه در “فردا صبح” که وجود دارد نیاز به بررسی گزارش که که دریافت از کشور چین, اما نشان می دهد زمان برای انجام این کار یک بار همه گیر فروکش کرده بود.

“این است که تنها می تواند واکنش نشان می دهند به این اطلاعات را داده و زمانی که شما رفتن به عقب و نگاهی به جدول زمانی آن نبود تا زمانی که من فکر می کنم تقریبا اواسط ژانویه که چین گزارش شده است که وجود انسان به انسان انتقال” Birx گفت.

“ما باید واقعا بررسی گزارش و چگونه گزارش دریافت شد وجود دارد. من فکر می کنم آن را به تاخیر توانایی اعلام این جهانی همه گیر اضطراری. ما می توانید انجام تمام است که هنگامی که ما از طریق این به عنوان یک جامعه جهانی به واقعا درک چگونه به انجام این کار بهتر است دفعه بعد.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>