مغلوب ساختن پیشی جستن حملات پلوسی به عنوان سیاسی ‘هک’ بیش از دیر-نمایش ظاهر

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت لیدی گاگا تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک بیشتر رفت و پس از سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiLady دل شکسته تماس که رئیس یک ‘سوپراستار’ مک کارتی می گوید او از ترکیب بیمارستان کمک های مالی به کسب و کار کوچک بسته کمک تهمت انتقاد پلوسی بیش از بن بست در کسب و کار کوچک وام وجوه بیشتر (D-کالیفرنیا.) در یک صدای جیر جیر در اواخر روز جمعه حمله به رهبر حزب دموکرات به عنوان “یک بی کفایت سیاسی هک” و دعوت او به بازگشت به واشنگتن به عنوان قانونگذاران گریبان بیش از دیگر coronavirus امداد لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر انتقاد پلوسی بیش از ظاهر خود را در “The Late Late Show” با James Corden در اوایل این هفته. در این کلیپ پلوسی نشان می دهد ذخایر بستنی بسته بندی در آشپزخانه فریزر در سان فرانسیسکو و اشاره کرد: “این چیزی است که شما می توانید از طریق ایمیل دریافت کنید.”

“بی کفایت سیاسی هک! بازگشت به واشنگتن & مراقبت از بزرگ ما کارگران آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

رئیس جمهور جیر تکرار انتقاد او وارد در رهبر حزب دموکرات زودتر جمعه در کاخ سفید coronavirus جلسه هنگامی که او را متهم پلوسی از “انجام کار” و به نام او به “بازگشت” به واشنگتن به چکش از یک معامله.

رئیس جمهور سرزنش کرده دموکرات ها برای به بن بست بیش از یک معامله برای منابع مالی جدید با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک نهفته شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم دموکرات ها در حال رفتن به آن را انجام دهد. نگاه نانسی پلوسی او دور در تعطیلات و یا چیزی و او باید دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه گفت: جمعه. “او باید به عقب می آیند و دریافت این انجام می شود. من نمی دانم که چرا او را نمی دانم ، واقعیت این است که او را به انجام کار خود را و هیچ چیز غیر معمول که در مورد او.”

تبلیغات

خواهان ارائه شده به ارائه اضافی $250 میلیارد برای چک Protection Program (PPP) که قرار بود تحت 2.2 تریلیون دلار بسته امداد توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته. دموکرات ها اما تحت فشار قرار دادند به اصلاح برنامه و ارائه یکی دیگر از $250 میلیارد برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان یک افزایش در این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) برای کمک به خانواده های کم درآمد.

این کسب و کار کوچک وام برنامه فرار از بودجه در روز پنج شنبه بدون یک معامله برای پول اضافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری در طول جلسه جمعه شب که وام برنامه در حال اجرا بود “بی وقفه” با وجود گزارش از مشکلات و دیگر مسائل مربوط به اجرای برنامه در اوایل این ماه و او نشان داد او معتقد بود 250 میلیارد دلار خواهد بود به اندازه کافی برای این برنامه است.

“آن را به ما به نقطه ای که به جای زیبا” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این می تواند باشد که آنها می خواهند بیشتر اما شاید در یک نقطه خاص ما در حال رفتن به توقف.”

در ظاهر خود را در “The Late Late Show” در سه شنبه شب پلوسی اشاره کرد که او بوده است “در گفتگو تمام طول روز با اعضای, با, دانشمندان, با, مردم با ایمان, با مقامات منتخب” به بحث در مورد یک مسیر رو به جلو در میان coronavirus بحران است.

او همچنین به نام برای آزمون های اضافی است که مقامات بهداشت عمومی می گویند ضروری خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی این کشور در حالی که اجتناب از ظهور مجدد ویروس موارد است.

چندین توافق نمایندگان مجلس با استناد کرده اند پلوسی ظاهر در این برنامه به تماس دموکرات ها به تصویب تمیز-لایحه بودجه.

سناتور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioThe 10 کسب و کار کوچک قهرمانان بیماری همه گیر کوروناویروس (تا کنون) چین hawks انعطاف پذیری عضلات در میان coronavirus خرید اینترنتی 13 چیزهایی که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر (R-Fla.) ارسال شده یک ویدیو ارائه به ارائه دموکراتیک رهبر بستنی از خود فریزر.

“من به شما تمام بستنی من در اینجا مادام سخنران اگر شما صندوق کوچک کسب و کار و جلوگیری از برگزاری آن گروگان” روبیو اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>