رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDefense صنعتی پایه کارگران تعلق در خانه در طول این بحران بهداشت عمومی مادورو را هل در DOJ اتهامات عنوان شده علیه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نژادپرستانه کابوی خانه رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک بیشتر در روز جمعه پیشنهاد او این قدرت برای تصمیم گیری چه اطلاعات تازه ایجاد شده بازرس کل می تواند به کنگره با دیده بان با سرکشی به صدها میلیارد دلار کمک از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

این قانون به قانون امضا شده در روز جمعه ایجاد یک بازرس ویژه کلی برای همه گیر بازیابی (SIGPR) وظیفه با پیگیری وام, ضمانت وام و هزینه های دیگر ساخته شده توسط وزارت خزانه داری. این قانون مجاز موقعیت برای مدت پنج سال.

دموکرات ها تا به حال خواستار آن شدند که بازرس کل موقعیت گنجانده شده در این لایحه است. دیده بان خواهد شد که نیاز به سنا تایید متهم است با نظارت از 500 میلیارد دلار در شرکت های بزرگ کمک خواهد کرد که توان کنترل و doled توسط خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت حرکت به ما بازگشت به کار این یادداشت: فاجعه اقتصادی به شمار خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پول: سنا به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی | نرخ بیکاری افزایش به 3.3 میلیون | در سه روز افزایش سهام بازیابی 20 درصد از ضرر و زیان بیشتر.

تبلیغات

به عنوان بخشی از آن نظارت SIGPR خواهد شد قدرت را به درخواست اطلاعات از وزارت خزانه داری و دیگر آژانس های فدرال در حالی که حسابرسی وام و سرمایه گذاری از طریق صندوق.

اما در بیانیه ای که جمعه شب پس از امضای بسته محرک اقتصادی به قانون مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که SIGPR نمی خواهد اجازه رفتن به کنگره اگر این سازمان حاضر به دست بیش از اطلاعات خاص گفت که آن را “غیر منطقی است.”

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه SIGPR به گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت لازم توسط مراقبت بند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دموکراتیک دستیار بلومبرگ گفت که نمایندگان مجلس پیش بینی کرده بود رئیس جمهور حرکت می کند و تا به حال تحت فشار قرار دادند برای فرم های مختلف از پاسخگویی مانند کنگره پانل به ارائه نظارت مناسب از بودجه.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im