مغلوب ساختن پیشی جستن ‘apoplectic’ در تماس تلفنی با انگلستان جانسون در مورد Huawei تصمیم: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث یانگ تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت مک کانل ‘نا امید’ با رامنی استیضاح رای, اما من قصد دارم به نیاز حمایت خود را’ بیشتر بنا به گزارش ها تا به حال یک گرم گفتگو با نخست وزیر بوریس جانسون هفته گذشته پس از پادشاهی متحده اجازه چینی سازنده با تکنولوژی Huawei به یک نقش در انگلستان 5G شبکه های تلفن همراه.

منابع در لندن و واشنگتن توصیف تماس تلفنی بین دو رهبران جهان به عنوان “apoplectic” به بار مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی مخالف Huawei داشتن هر گونه خطر در نسل بعدی شبکه های تلفن همراه به دلیل نگرانی های امنیت ملی.

تبلیغات

هنوز مقامات انگلیسی با آگاهی از تماس گفت: این نشریه که آنها شگفت زده شدند به شدت از مغلوب ساختن پیشی جستن زبان.

کاخ سفید و خیابان داونینگ هر دو کاهش یافته به فوت با کاخ سفید و تنها ارائه یک پتو در مورد انتشار سه شنبه گذشته در تماس است که به عنوان خوانده شده: “امروز رئیس جمهور Donald J تهمت صحبت با نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان است. رهبران دو کشور مورد بحث و بحرانی منطقه ای و دو جانبه مسائل از جمله ارتباطات و امنیت است.”

پس از این تماس دو طرف توافق کرده اند که برای محدود کردن استفاده از محصولات Huawei در انگلستان علاوه بر این دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrBloomberg دارای افکار در آزادی مطبوعات; دیگر نامزدها باید به ما بدهد ایشان هم در پول: دموکرات خواستار کمک مالی اضطراری برای coronavirus | Kudlow می گوید شیوع خواهد شد که حداقل تاثیر بر اقتصاد | بالا Dem خواسته های بر recuse خود را از پرونده بانک ترکیه بالا دموکرات خواسته های بر recuse خود را از پرونده بانک ترکیه بیشتر پیشنهاد شده در روز پنج شنبه که آمریکا باید فکر می کنم در مورد خرید سهام کنترل در شرکت های فن آوری اریکسون و نوکیا به ایجاد رقابت بین المللی است.

“این همه بسیار خوبی به ما بگویید که دوستان و متحدان آنها نباید نصب Huawei است که زیرساخت های آنها می رویم به نصب؟” Barr گفت.

Huawei تصمیم گیری است که فقط یکی از زمینه های سیاست که ایران باید همگرایی در اواخر از جمله ایران که مغلوب ساختن پیشی جستن از جیبش در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma