مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل

کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump شیپور خاموشی سفیر جدید به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل سلامت رسمی: ما باید ممنوع, سفر از اروپا زودتر به سرعت گسترش coronavirus بیشتر‘s جدید انتخاب کنید به عنوان وزارت بهداشت و خدمات انسانی است (HHS) بازرس کل پس از رئیس جمهور excoriated رسمی در حال حاضر در خدمت به عنوان سازمان دیده بان.

کاخ سفید اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی نامزدی Jason وایدا برای پر کردن نقش در HHS. وایدا در حال حاضر در حال خدمت به عنوان یک دستیار آمریکا وکیل در بوستون و قبلا در وزارت دادگستری و دفتر حقوقی سیاست.

قبل از ورود به دولت وایدا مشغول به کار در عمل خصوصی و clerked برای قضات در دادگاه تجدید نظر برای اولین مدار دادگاه منطقه ای برای منطقه از رود آیلند و رود آیلند دیوان عالی کشور است.

تبلیغات

نامزدی می آید پس از تاول انتقاد با تهمت از کریستی Grimm اصلی معاون بازرس کل بیش از یک گزارش که بیمارستان فاقد تجهیزات حفاظتی و تست های مورد نیاز به طور موثر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با “اشتباه” گزارش به اظهارات مطرح شده در مورد ارتباط خود را به روسیه و ناودان گریم برای نوشتن آن است.

“چرا I. G., که صرف 8 سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, V. P. & دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که 12,469 نفر در آمریکا بر اثر آنفولانزای خوکی در حالی که داده ها در آن زمان این انتقاد نشان داد که بیش از 11000 نفر مرده بود از coronavirus.

این گزارش موجب افزایش انتقاد از کاخ سفید اوایل اداره coronavirus با دولت مخالفان با اشاره به تماس از بیمارستان ها و فرمانداران برای افزایش کمک های فدرال با به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>