متحدان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشتر گزارش شده است مونتاژ لیست از مقامات دولتی تلقی می شود بی وفا به رئیس جمهور و باید کار می کرد برای پیدا کردن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین برای آنها.

Axios گزارش روز شنبه که لیست آن را تبدیل به مهم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا را استیضاح محاکمه شده اند مونتاژ توسط متحدان رئیس جمهور در خارج از کاخ سفید از جمله Ginni توماس, به حکم دیوان عالی عدالت کلارنس توماسکلارنس ThomasClarence توماس می شکند سکوت خود را در تئاتر در سراسر کشور برای اولین بار ما را خنثی تمام قضات دیوان عالی کشور اجازه می دهد تا برگ برنده دولت برای حرکت به جلو با عمومی ‘شارژ’ حکومت بیشتر.

لیست و یادداشت هدفمند مقامات وارد شده است پس از سال 2018 با توجه به خروجی اخبار. یک فهرست گزارش شده توسط محافظه کار فعالان ناگهانی, یک سازمان است که با Ginni توماس وابسته است شامل یک لیست از کارمند وزارت امور خارجه که باید اخراج می شود از جمله جان سالیوان فعلی سفیر ایالات متحده در روسیه است.

تبلیغات

حداقل یک نامزدی برای پست بالا در وزارت خزانه داری که از جسی Liu خارج شد توسط رئیس جمهور بیش از ادعاهای ساخته شده توسط فعالان در یادداشت گزارش Axios با وجود او توصیه برای پست توسط خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe هیل صبح گزارش — Sanders, Dems صفر در سه شنبه بلومبرگ پیشنهاد مالیات بر معاملات مالی نوروزی ارائه لایحه به سیمان کسب و کار ارائه در مغلوب ساختن پیشی جستن قانون مالیات بیشتر.

معلوم بود از Axios گزارش چگونه بسیاری از اخراج در دولت می تواند مرتبط به این لیست وارد شده توسط فعالان محافظه کار به عنوان سالیوان حداقل همچنان در پست خود. اخبار از یادداشت ها می آید به عنوان رئیس جمهور گرفته تا موضع سخت تر در برابر نشت و خبرچین در دفتر کار خود پس از پایان سنا محاکمه در روزهای اخیر وادار کردن مقامات از جمله به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایریوسف MaguireSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل حرکت جرقه دموکراتیک خشم یکشنبه نشان می دهد – 2020 ویژه شیفت به کارولینای جنوبی بیشتربه عنوان به خوبی به عنوان سابق شورای امنیت ملی رسمی سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindmanالکساندر VindmanTrump دستیار خواسته دولت سازمان برای شناسایی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب: گزارش بیش از 1000 جانبازان صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن پایدار در حملات هوایی Vindman MSNBC را Nicolle والاس می گوید او را ‘با کمال میل’ رای برای ساندرز بیشتربود که درگیر در استیضاح پرس و جو. Vindman برادر بود که درگیر در تحقیق نیز سرنگون.

کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im