مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره اهداف فاکس: “آنها کاملا فراموش کردم که آنها را که در آن وجود دارد’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری ارائه شده آشنا ملامت از فاکس نیوز روز چهارشنبه در تماس تلفنی با شبکه “حتی watchable” و دفاع از آن را “کاملا فراموش کردم که آنها را به جایی که آنها هستند.”

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او به تماشای شبکه سرنشین نیروی هوایی در حالی که سفر به تگزاس در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“این شگفت انگیز است که در تماشای @FoxNews مختلف چگونه آنها از چهار سال پیش,” او نوشت. “حتی watchable. آنها کاملا فراموش کردم که آنها را به جایی که آنها هستند!”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است متناوب ستایش و انتقاد به شبکه و میزبان در ماه های اخیر بسته به اینکه چگونه او را درک پوشش خود را از او و دولت او.

در اوایل تابستان امسال رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که شبکه “در حال انجام هیچ چیز به کمک جمهوری خواهان و دریافت انتخاب مجدد در نوامبر. 3.”

تبلیغات

در فرصتی دیگر در ماه ژوئن او گفت “پایگاه متنفر آنچه فاکس نیوز انجام شده است” قبل و بعد اضافه کرد که شبکه “می خواهد به لحاظ سیاسی درست همه از ناگهانی.”

تهمت نیز ستایش 24 ساله شبکه خود را برای رتبه بندی و در هوا استعداد از جمله در اوایل روز چهارشنبه در شعار Greg Gutfeld کتاب جدید که فرود در نزدیکی بالای آمازون لیست پرفروش پس از آن به انتشار سه شنبه.

“‘Plus, کمک, برای کسانی که نفرت خود کمک بسیار هوشمند و شوخ @greggutfeld است در فروش در حال حاضر. این فوق العاده است لغو انصراف از فرهنگ است. را در کتاب خود به عنوان موفق به عنوان T. V. نشان می دهد. خرید آن در حال حاضر!” رئيس جمهور توییتی در مورد “این Greg Gutfeld نمایش” میزبان نشان می دهد.

در ماه مه تهمت توییتی که “@foxandfriends trounces صبح روانی (MSDNC) در رتبه بندی!” در یک مرجع برای رتبه بندی برای شبکه های صبح برنامه “فاکس و دوستان” در مقایسه با MSNBC را “صبح ” جو” است که اغلب انتقادی از رئیس جمهور.

فاکس نیوز دیده است و قابل توجهی در رتبه بندی را افزایش می دهد در سال های اخیر از رئیس سابق Roger Ailes ایران از شبکه.

این شبکه به پایان رسید و در ماه های ژوئن و ژوئیه به عنوان پربیننده ترین کانال در کابل و یا پخش تلویزیونی به طور متوسط 3.43 میلیون بیننده در زمان نخست به بالا, CBS, NBC و ABC. در سال 2016 شبکه به طور متوسط 2.4 میلیون بیننده در زمان نخست.

فاکس مجریان Sean HannitySean Patrick HannityTrump پس از پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته: ‘او یک احمق از خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی تهمت بالند در مورد عملکرد شناختی آزمون برای دومین بار در یک هفته بیشتر و Tucker Carlsonتاکر CarlsonNew نیوجرسی بدنسازی صاحبان بازداشت هجوم coronavirus shutdown سفارش Tucker Carlson: ‘مت خرحمالی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم یک مرد از مترقی چپ’ Tucker Carlson متهم نیویورک تایمز از برنامه به نشان خانه خود را به آدرس ‘به من آسیب همسر و بچه ها بیشتر به پایان رسید جولای با امتیاز بالا نشان می دهد در کابل اخبار در به طور متوسط بیش از 4 میلیون بیننده در یک شب با , Laura Ingrahamلورا آن IngrahamPress: مغلوب ساختن پیشی جستن implodes در “فاکس نیوز یکشنبه’ دموکراتیک super PAC به راه اندازی ‘وحشت زده مغلوب ساختن پیشی جستن’ آگهی های تلویزیونی تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – مدارس وزن بازگشایی گزینه های بیشتر در حال حاضر پربیننده ترین زن میزبان در کابل خبر با 3.42 میلیون بیننده در هر شب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر