مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور هشدار داد coronavirus تهدید در ژانویه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در نیویورک ما نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش بیشتر‘s تجارت مشاور پیتر ناوارو, گزارش خود هشدار داد کاخ سفید همکاران در مورد تهدید رمان coronavirus مطرح به آمریکا در یادداشتی در اواخر ژانویه هنگامی که تهمت بود هنوز علنا کم اهمیت جلوه دادن خطر است.

ناوارو صادر شده هشدار دیگری در دوم یادداشت در فوریه برآورد که تا 2 میلیون آمریکایی ها می میرند از ویروس و خواستار حداقل 3 میلیارد دلار به اختصاص به حمایت از تلاش در پیشگیری و درمان تلقیح و تشخیص Axios گزارش.

در اولین یادداشت مورخ Jan. 29 و خطاب به شورای امنیت ملی و اولین گزارش نیویورک تایمز, ناوارو گزارش خواست فوری سفر بان کی مون در چین است. همان روز به عنوان اولین یادداشت فرستاده شد تهمت تشکیل کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

تبلیغات

چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود شده سفر از چین است.

اما ناوارو را به شدت دقت اولیه یادداشت با توجه به گزارش نه مطابقت با لفاظی تهمت بود با استفاده از. رئیس جمهور بود و هنوز هم کمرنگ جلوه دادن تهدید شیوع کروناویروس به خوبی به فوریه و اوایل ماه مارس.

در اواسط ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران “بسیاری از مردم فکر می کنم [ویروس] از بین می رود در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید” و در اواخر مارس 9 رئیس جمهور بود و هنوز هم مقايسه شدت coronavirus به “شایع آنفولانزا” و نشانه های کسب و کار خواهد بود و نه تعطیل.

در فوریه. 23 یادداشتی که خطاب به کاخ سفید و منسوب به ناوارو اما نه امضا شده توسط او ناوارو هشدار می دهد که “این یک زمان است برای پنی-جوانه یا اسب تجارت در تپه” Axios گزارش.

در دومین یادداشت ناوارو تخمین زده می شود که “تمام عیار COVID-19 همه گیر” می تواند آلوده به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی و کشتن به عنوان بسیاری از 1.2 میلیون بار گزارش.

ناوارو دوم یادداشت به نظر می رسید با هدف کاخ سفید نیروی کار با توجه به روزنامه.

“هر عضو از نیروی کار است که می خواهد به محتاط در مورد اختصاص بودجه برای یک بحران است که می تواند تحمیل تریلیون دلار خسارت اقتصادی و جان میلیون ها نفر آمده است به اشتباه دولت” یادداشت این گزارش گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان رسید تا درخواست از کنگره برای $2.5 میلیارد دلار یک مقدار دموکرات به عنوان انتقاد بیش از حد کم و در اوایل ماه مارس تصویب $8.3 میلیارد coronavirus بسته به تصویب در کنگره است.

یک سخنگوی کاخ سفید بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>