مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور می گوید: “جهانی شدن تولید’ ناشی از کمبود تجهیزات پزشکی

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: در مصاحبه جدید که تجهیزات پزشکی کمبود برخی از مناطق ایالات متحده روبرو هستند در میان coronavirus همه گیر هستند و یک نتیجه مستقیم از “جهانی شدن تولید است.”

در مصاحبه با “60 دقیقه” ناوارو, یک منتقد سرسخت چین اظهار داشت که “بزرگترین درس” از ایالات متحده پزشکی کمبود عرضه است که تجهیزات مهم نباید تولید شده در خارج از کشور.

“این مسائل در اینجا,” او گفت:. “ما نمی تواند با این مشکل اگر ما تا به حال تولید داخلی داروهای ضروری پزشکی و لوازم مانند ماسک و تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.”

“اگر ما آن را در اینجا نمی شود ما را در مواجهه با این. که گناه اصلی,” او اضافه شده است.

تبلیغات

پرسید که چگونه ایالات متحده می تواند در یک موقعیت که در آن بیمارستان در نیویورک در حال اجرا هستند از ماسک و روپوش و دستکش برای پرستاران ناوارو با اشاره به جهانی شدن و تکیه بر تولید در چین است.

“این جهانی شدن تولید از طریق شرکت های چند ملیتی که سلام هیچ پرچم که عشق ارزان تولیدی نیروی کار و کسانی که عشق عظیم یارانه ها که دولت چین می اندازد در تولید آن را از اینجا وجود دارد,” او گفت:.

رمان کروناویروس اولین بار در چین در ماه دسامبر و پس از آلوده میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 557,000 موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در مورد 22,100 مرگ و میر ناشی از آن را به عنوان از صبح روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

گسترش سریع این ویروس در برخی از مناطق دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در برخی از کشورهای خاص که منجر به کمبود تجهیزات بسیار مهم مانند ماسک و هواکش که فراهم کردن اکسیژن به شدت بیمار بیماران. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: خانه نظارت و کمیته اصلاحات در اوایل این ماه است که این ذخایر از تجهیزات حفاظت شخصی شده است تخلیه شده است.

کمبود منابع کمک کرده است تا منجر متحده و دولت های محلی به رقابت در بازار آزاد برای تامین.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر و چین حملات علیه یکدیگر در میان ویروس مانع شانس که آمریکا و دولت های چینی که به همکاری به آدرس گیر با توجه به گزارش نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ساخته شده استفاده بیشتر از دفاع تولید عمل می کنند با استفاده از قانون وادار جنرال موتورز برای ارائه 30,000 هواکش در ماه اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>