مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر

بیش از یک دوجین بالقوه COVID-19 واکسن در حال حاضر تحت توسعه است که می تواند نامزدها برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه fast-track به صورت گسترده تلقيح ژانویه 2021 مقامات ارشد در دولت گفت: NBC News.

این برنامه شناخته شده به عنوان “عملیات با سرعت پیچ و تاب” محدودتر هم پایین 14 نامزدها از یک استخر 93 بالقوه واکسن چند هفته پیش.

به گفته مقامات آن 14 واکسن نامزدها را تحت آزمایش بیشتر به عدد کاهش تعداد واکسن به شش یا هشت. این دسته از داوطلبان آن را به آینده را دور از آزمایش های بالینی. از وجود کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال علف هرز معیوب نامزدها و آمد با سه یا چهار واکسن که روشن تست نهایی مورد استفاده قرار گیرد در اوایل 2021.

تبلیغات

البته هیچ یک از 14 انتخاب واکسن تضمین شده به آن را از طریق آزمایش و تست اما مقامات که صحبت کردیم به این شبکه خوش بودند.

“می توانم بگویم 100 درصد یقین ؟ هیچ” یکی از مقامات گفت: منبع خبر. “معقول و منطقی وجود دارد احتمال است که یک یا بیشتر از این واکسن موفق خواهد بود.”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump شیپور خاموشی سفیر جدید به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل سلامت رسمی: ما باید ممنوع, سفر از اروپا زودتر به سرعت گسترش coronavirus بیشتر در دوشنبه ستایش برنامه و گفت که او خواهد بود نظارت بر برنامه های خود را.

مقامات به ذکر است که برنامه خود را با هزینه میلیاردها دلار است. دقیق پولی شکل داده نشده اما مقامات گفته NBC News که بودجه خواهد آمد از قبل موجود بودجه دولت. این مقام افزود که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که هر واکسن که می آید از این کار خواهد بود در دسترس برای همه آمریکایی ها است.

این پروژه بنا به گزارش شامل چندین آژانس های فدرال از جمله بهداشت و خدمات انسانی, امور جانبازان پنتاگون و کشاورزی بخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>